• 25
  bfjk kardeşler tarafından beğendiği tweetler üzerinden linç edilen futbolcu. (bkz: 18 ekim 2019 galatasaray sivasspor maçı)nda karşı karşıya kaçırdığı golü gs'li olduğu için bilinçli kaçırmışmış. kişi kendinden bilirmiş eyyy mini cooper severler.
  hayır onu bırak, ligin daha 9.haftası ve pozisyon maçın daha başında. maç satacak adam bu hafta mı satar, sanki 34.hafta uzatmada gol kaçırmış da g.saray şampiyon olmuş.
  daha öncede yazmıştım, sözleşmesi bitiyor. trabzon'la anlaştı deniyor. imzayı atmadıysa bir deneme yapmak lazım bence. piyasada hem genç, hem yerli, hem bonservissiz ve iyi bir çıkış yapan kaç tane isim varki.
 • 26
  geçen haziran ayında beraber askerlik yaptık. çok efendi kendi halinde biriydi. hiç öyle böbürlenir gibi hali yoktu. uğur demirok da bizle beraberdi lakin zannedersin messi gibi takılıyordu askerlikte.

  futbolculuğuna geleceksek gayet başarılı bir topçu büyük takımlarda iş yapar mı bilmem ama sivas için kilit oyuncu rolünde.
 • 27
  2017-2018 sezonunda sivasspor lige çıktığında o sezon öncesinde alt liglerde coşan bir çocuk vardı. bir önceki sezonun teknik derektörü de olan samet aybaba bu çocuğu o yaz transferi döneminde kadrosuna kattı. fakat aynı yaz transfer döneminde sivasspor yönetimi nedendir bilinmez(!) sakat ve yaşı kemale ermiş robinho'ya ve arouna kone'ye milyonlar saçarak bu oyuncuları kadroya kattı.

  mert hakan yandaş'ın bu kadar geç fark edilme sebebi aslında türk futbolunda bir çok yetenekli oyuncunun oynatılamamasının özetidir. o sezon hem mert hakan yandaş'ın önü kesilmiş oldu ve daha geç fark edilmesine yol açtı. robinho ve kone 2-3 tane göz boyama maçıyla sezonu sivasspor'da bitirdi, o 2-3 göz boyama maçı da tahmin edildiği üzere genelde büyük maçlar oldu (geri kalan 30 küsur maçı tabii ki türk taraftarı maç izlemediği için emeklilik yaşındaki futbolcuları övemeye devam etti ve türk futbolcusuna kötü gözle bakıldı) ve yine bir büyük maçta kendisine güvenilip sahaya sürüldüğü için birden mert hakan yandaş övülmeye başlanıldı, hemen de milli takım rotasyonuna sokuldu :d

  halbusem sezon başında benim takip ettiğim, sürekli olarak anadolu takımlarını takip eden, 1-2 spor yorumcusu hariç hiç kimsenin dikkatinde değildi. bundan sonraki tek dileğim başka mert hakan yandaş'ların daha geç fark edilmemesi.