• 598
    ingilizce bilirim, anadolu lisesi temeli üzerine diziler, filmler, yabancı birçok ortamda geçirilen zamanlar ve vakti zamanında yabancı bir kız arkadaşımın da olmuş olması vesilesi ile ve arkadaşlarım her ne kadar çok iyisin dese de mükemmellik gibi bir iddiam yok, öyle olmadığımı da biliyorum zaten.

    kendimi mert çetin ile karşılaştırmak gibi bir hataya da düşmeyeceğim tabii ki mutlaka benden çok daha iyi bir ingilizcesi vardır hatta adım gibi de eminim buna üstelik bunun yanında istediği kadar yarım yamalak olsun diğer dilleri de var hatta bunun da üstüne yabancı futbolcular ve personellerimiz tarafından oldukça sevilmesini sağlayan renkli bir kişiliği var ve bu çok çok önemli bir özellik. bilhassa buraya iş yapmaya, para kazanmaya gelmiş oyuncularımıza böyle ekstra bir konfor alanı ve adaptasyon hızı sağlaması çok önemli hatta o kadar önemli ki yaptığı çevirilerin az biraz eksik olması hiç önemli değil o yüzden. sonuçta yeminli tercüman aramıyoruz biz.

    yaptığı bütün çevirileri eksiksiz ama ruhsuz yapıp hiçbir katma değer sağlamayan bir çevirmen yerine kendisini milyar kez tercih ederim.