• 328
  sezon başından beri sadece bir maça çıkmış 21 yaşındaki stoper.
  merih mevcut hâliyle bile çok iyi olsa da, mutlaka oynamaya devam etmek zorunda oyununu ilerletmek için.
  ve şu an juventus'ta bu ihtimal düşük görünüyor.
  juventus onu bonservisiyle kolay kolay vermeyecektir ancak, şimdiden gelişimini sürdüreceği bir kulübe kiralanmak için yol yapmalı.
  düzenli ilk on bir oynayacağı bir yere gitmeli.
 • 329
  aslen bu tarz onerilerin yazilmasini komik bulurum. ancak kendisinin euro 2020de ilk 11 oynayacagi bu kadar net iken kendisinin mac temposuna girmesinin de yararina olacagini dusunerek 6ay kiralik gitmeye sicak bakacagini dusunuyorum. bir sekilde iletisime gecilmeli kendisiyle. juvenin onu satmayacagi acik, merihin de 6 ay daha sifir mac ounayarak euro 2020ye gitmek istemeyecegi de acik. bizim stoper ihtiyacimiz ise acik oglu acik. bu sartlarda kendisini ikna icin hayvan gibi mesai harcamasi gereken galatasarayli yoneticiler bu aktivasyonu hala yapmadiysa ne diyebilirim ki...
 • 330
  leicester city’nin bir an önce çökmesi gereken milli oyuncu. çağlar ile birlikte harika bir ikili oluşturdu milli takımda. leicester taraftarı çağlar’ı bu kadar severken eminim merih’i de çok seveceklerdir. juventus’ta yedek olacağına leicester’da oynasın. 75 milyon euro’luk balon de ligt’ı kesemeyecek ne de olsa juventus’ta. de ligt oynamadığında bile rugani’yi oynatıyo sarri efendi.
 • 331
  galatasaray'da oynayacağı maçlarda edineceği kazanımın birkaç katını juventus antrenmanlarında alıyor zaten. bizdeki antrenman ve maç kalitesi oldukça düşük olduğu için bildiklerini de doğru futbolu da unutur burda. bu açıdan kiralanması düşüncelerini oldukça gülünç buluyorum, gevşekliğin başkentine dönmesine lüzum yok. kariyeri ve milli takım için türkiye'ye tatiller dışında adım atmaması en hayırlısı olur.