• 297
  büyük stoper olacak dememe gerek yok sanırım adam zaten juve'nin topçusu. bundan sonra katedeceği mesafe aldığı eğitim ve çevresine göre şekillenecek. yakın zamanda göstermiş olduğu * reaksiyonların ardındaki psikolojiyi, niyeti sorgulamak benim işim değil. fakat kontrolünü sağlaması gereken bir güce sahip. bizim memlekette tek gecede önünüze bir eksi atılabilir. şu an için mesleki alandaki başarısı ne olursa olsun daha 'ergen' diyebileceğiz bir yaşta. elbette hatalar da yapacak ama bu işin sonu "saha dışında çok iyi insan" argümanını söyletmek zorunda kalacak foseptiğe de çıkabilir.
 • 299
  türkiye 'de yaşasaydı çocuğunun psikolojisini 3 günde skib bırakırdık. bu sebeple yurt dışında olmasi bu açıdan da çok daha güzel.

  juventus 'ta ve italya liginde hem antrenman hem de zamanla oynayarak bambaşka bir seviyeye çıkabilir.

  ayağını daha iyi kullanmayı öğrenmeli. bunun üzerine daha çok çalışmalı. kafa gollerini çoğaltmalı. bunları yaparsa her takımın aradığı adam olur.

  bir de allah'tan fener'den ayrılmış. fenerbahçeli bir futbolcuyu sevmek istemezdim :(
 • 300
  sosyal medyada italyan taraftarların #demiralout diye hashtag başlattıkları söyleniyor ama ben hiç italyan görmedim orada.
  kendisi futbolculugunu gelistirirse kimse tek kelime etmez edemez. haklılığını anlatmaya çalışmalı tabii italya gibi bir ülkede bu konuda ne kadar başarılı olur bilemiyorum.
  ama sakın ola ki türkiye'ye dönmeyi aklından bile gecirmesin.