• 2404
  fenerbahçe'nin geldiği hal yüzünden günah keçisi ilan edilmiş futbolcu. sistemi, ne oynadığı belli olmayan takımlarda kendisi gibi futbolcular yok olur gider. terim öncesi donk'u hatırlayın ve donk'u şimdi fener 11'ine koyun toptal'dan daha fazla tepki görür. eğer fenere geldiği yaz terim lüzum görüp bize transferini isteseydi fenerbahçe ersun ile kazandığı son şampiyonluğu büyük ihtimalle kazanamazdı. net hatırlıyorum valencia'da oynarken şampiyon olduğumuz sezonlarda tatile geldiği yazlığına galatasaray bayrağı asardı.

  yazdıklarımdan bize gelsin anlamı çıkarılmasın tabi o fenerbahçeli olalı çok oldu ve ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum.
 • 2407
  fenerbahçe geçen sene bu adamı çok eleştirirken bile ben beğeniyordum.

  rezil bir takım içerisinde direnen tek isimdi belki de. bence galatasaray'a gelebilir. fernando geldiğinden beri hiç bir zaman devamlılık sergileyebilen bir futbolcu olmadı. mehmet topal ise hem rotasyon'da, hem de gerekiyorsa ilk 11'de güvenilir bir oyuncudur. çok çok iyi bir çapadır. net şekilde takımın defansif kalitesini arttırır. ayrıca karakterli olduğu 2,6 milyon eu maaşı bırakmasından belli. iyi bir harçtır. türk pasaportludur.

  görünüşe göre transferde mariano ve mümkünse bazı tecrübeli oyuncularla yolumuzu ayıracağız. takımdaki genç sayısı artacak diye düşünüyorum. mehmet topal tecrübeli futbolcu olarak doğru seçim.

  yeter ki maaşta anlaşılsın. makul bir ücret ile ve 1+1 gibi bir sözleşme ile takıma katılması mümkünse bence fırsat transferidir.