aynı isimdeki diğer başlıklar:
 • 264
  taylan antalyalı'nın yükselen performansını gördükten sonra bana acaba mı dedirten oyuncu.

  erzurumspor'da 10 numara oynayan taylan'dan kendi tabiriyle modern 6 numara çıkaran fatih terim, benzer bir meydan okumayı mehmet özcan ile yapabilir mi?

  özellikle mevki antrenörlüğü geldiğinden beri oyuncuların bireysel performanslarının arttığını görüyoruz. taylan'ın başlığını eskiden açtığımda gözüme çarpan en önemli detay, herkesin papağan gibi, oyuncunun ilk kontrol özürlüsü olduğunu yazmasıydı.
  şuan gelinen noktada taylan antalyalı; türk milli takımının en iyi orta sahalarına karşı bile gayet üstün bir performans gösteriyor.

  şuan teknik heyet de bir ihtimal taylan'ın arkasına oyuncu düşünebilir. rotasyonun çok önemli olduğunu burada anlatmıştık. saracchi'nin sakatlığı ile bunu yeniden yaşadık maalesef. bu kadar eforlu oynayıp perşembe-pazar dayanabilmek kolay olmayacaktı.

  mehmet özcan'ı eskişehirspor'da da takip etmeye çalıştım. son zamanlarda kalite olarak çok düşmüştü takım, bu yüzden ne söylesek doğru olmaz. hatta o performansa scout ekibinden geçer not gelmemiştir bile. ama potansiyel çıkartmaksa amacımız mehmet özcan makul bir deneme atışı olabilir. eskişehirspor'un pek yüksek bir bonservis talep edeceğini düşünmüyorum. genç ve belli meziyetleri olan bir oyuncu. daha iyi oyuncularla daha doğru sistemle yükselebilir.
 • 266
  bu arkadaşın durumu nedir bu sene izlemedim birinci ligi ,kendisi hala iyi oynuyor mu?. transfer sezonunda orta sahaya kendisini transfer etmeye fitim. sözlükte dorukhan övülüyor sürekli bu arkadaşın dorukhan'dan daha iyi olduğunu tüm eskişehir takipçileri söylüyor ve 22 yaşında neden transfer etmiyoruz?. bildiğim kadarıyla geçen yaz transfer döneminde son saatlerde transferi için bastırmıştık evraklar mı yetişmemişti, anlaşmamı sağlanamamıştı hatırladığım kadarıyla böyle bir olay olmuştu o yüzden alamamıştık.
 • 268
  taylan antalyalı’nın güncel formuyla formayı bırakmayacağını düşündüğümüzde arkasını yedekleyebilecek futbolcunun kendisinin olabileceğini düşündüğüm potansiyelli futbolcu. taylan bu formuyla devam ederse sene sonu iyi bir fiyatla satabiliriz. kendisi de taylan gibi 1 sene boyunca hazırlanarak seneye 11 oyuncusu olabilir. işbu entry kimseyi satmadığımız ve dolayısıyla büyük bir transfer bütçemizin olmadığı olası bir senaryo için geçerlidir.