• 58
  beşiktaş'a transfer olması beklenen 20 yaşındaki futbolcu. bizden başka takıma giderse yazık olur. kimlere zamanında ne paralar verildi. tam gereken bölgeye gencecik takviye olur. umarım bir sürpriz olur da biz alırız. transferin centilmenliği falan olmaz. parayı veren düdüğü çalar. keşke yetkili biri okusa şurayı da kaptırmasak çocuğu. on sene rahat oynar takımda.
 • 60
  uygun maliyet artı kiraya verilecek genç oyuncularla kazan kazan yapılabilecek transferdir. karşı takımın hocası da gençlere şans veren ve onlardan maksimum fayda alan bir adamdır.
  çekdar, atalay, ali yavuz gibi isimler buraya kiraya gönderilebilir. eskişehirspor zor durumda. her kuruşa ihtiyacı var.
  başakşehirler yerine böyle şehir takımları istiyorsak, bu adamlarla böyle kazan kazan ilişkisine girmemiz lazım.
 • 61
  hiç izlemedim ama dorukhan'ı da izlememiştim. kaçırmamak lazım bu tür transferleri. öncelikle futbolcuyu düşünerek söylüyorum. belki kadro derinliği açısından bjk'e gitmesi daha mantıklı gibi görünüyor olabilir. daha rahat forma şansı bulacağı düşünülebilir ama bence kalitesini ispatlamak için bizden daha iyi bir kulüp bulamaz.
  selçuk,donk,transfer,seri ve belhanda'dan oluşan bir rotasyonumuz olacak transfer dönemi bittiğinde. donk stoper rotasyonunda ve maçları rölantiye almak için kullanılacak gibi görünüyor. selçuk hepimizin malumu. yani 3kişilik kontenjanda 4. olarak gelmiş olacak. falcao gibi yıldız bir isim beni çok fazla heyecanlandırmıyor çünkü falcao olmazsa yerine başka yüksek bütçeli bir transfer gerçekleştirebiliriz. yerli statüsünde gelecek vaadeden bir merkez orta saha fırsatını kaçırmamak lazım. transferine çok fazla sevinirim. umarım gelir. başka takıma giderse de yolu açık olsun.
 • 62
  böyle oyunculardan 5 tane alsan 1'i tutsa emre akbabanın maliyetine oyuncu almış olursun. ki bu oyunculardan zarar etme ihtimalin gerçekten çok az. yeter ki yıllık maaşlarını abartma.

  kendisi şu anda en ön plana çıkan gençlerden biri. umarım centilmenlik ayağına falan vazgeçilmez ve yine umarım gerekli bütün değerlendirmelerden geçmiştir. biz istemiyorsak tamam ama hem mevkisi hem yerli oluşu tam ihtiyacımız olan şeyler.