• 1754
  (bkz: 23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçı)

  eğer deniz türüç bu maçta kulübeye dalmasaydı belhandayı'da atmayacaktı oyundan diyerek üstüne de halil umut meler'den de olmayacak belli oldu diyerek kuyruk acısını apaçık belli etmiş sinsi spor yazarı. 20 senedir bizi yenmeleri ayaklarına prangaymış artık fenerbahçe uçar herhalde.
  bu galibiyete en çok sevinme sebebim buydu işte kudurukluklarından söyledikleri laflara bakarmısınız. allah kimseyi bunların durumuna düşürmesin yazık.
 • 1755
  son yillarda ilginc bir sekilde spor basini eski aliskanliklarini terketmekte, onceden bazen samimiyetsizlik derecesinde tarafsiz kalma cabalari vardi. biraz saygidan, biraz reyting kaygisindan belki. sosyal medyada linc yeme ihtimali bu kadar arttigi bir donemde ise, adamlar bunu terketti, alenen kulup savunuculugu yapmaya basladi. yani kuluplerin eski oyunculari kanallarda, gazetelerde o kulup lehine yorum yapiyordu ve yapiyor illaki, lakin kimse garipsemiyor. yillardir tanidigimiz bildigimiz adamlar, bir anda azili bir taraftar gibi yorum yapmaya basladi, bana ilginc geliyor. son halka bu demirkol beyfendi oldu gordugumuz kadariyla, elbette cokca fener lehine yorumu oluyordu, yeni bir is degil, biliniyordu da taraftar oldugu. lakin bu denli alenen de tek tarafli yorum yapmiyordu, ne diyelim. herhalde yakin gelecekte, ispanyadaki gibi kuluplerin resmi gazeteleri gorevini goren medya taraflari falan da olacak.

  bana gore isin ayri bir ilginc tarafi, bizim gibi taraftar oldugunu bildigimiz ve boyle taninan ugur karakullukcu'nun, tam tersi istikamette gidip tarafsiz yorum yapma niyeti. arkadas devrin tam tersine dogru gitmekte, bilmiyorum iyi mi yapiyor.
 • 1756
  ugur karakullukcu’nun fener tarafindaki durust olmayan versiyonu. ugur en azindan durustce galatasaray taraftari oldugunu soyluyor, galatasaray gol attiginda canli yayinda sevincini belli edecek kadar koyu taraftar oldugunu gostermekten cekinmiyor. bu elemansa bariz bir taraftar olmasina ragmen korkakca tarafini gizlemeye calisiyor.
 • 1758
  24.2.2020 tarihinde beinsportstaki programını izledim. adam galatasarayın futbol dersi verdiği 23.2.2020 fb gs maçını bile fb çok kötüydü kim olsa ligde yenerdi diyor. bu nasıl bir aymazlıktır ya. esas bomba biraz vakit sonra ali koç hakkındaki yorumlarında patlıyor. seyircinin biri tarihi başarısızlık yaşattı demiş ali koç için. diyor ki beyimiz, efendim işte ıııı 20 senelik diktatörlükten sonra geldi, 3 temmuz süreci cart curt çevirdi. daha da vites arttırdı sonra da diyor ki işte ali koç tribüne atladı dendikten sonra sahadaki hiçbir futbolcu böyle atlayamazdı, ben atlasam çaprazlarım kopardı. helal olsun vs. adam en dar açıdan bile yaladı ağzım açık izledim. artık sinirlenmiyorum sadece gülüyorum durumuna. reklam sahibine göre öten yorumcumsudur kendisi.
 • 1759
  ali koç ne söylerse birkaç gün sonra onu sayıklayan bir fenerli. ali koç, "ben galatasaraylıyım." dese, bu arkadaş "ben zaten galatasaray lisesinde okudum, ben de galatasaraylıyım." der. o sebeple ne takip edin ne izleyin ne de prim verin. söylediklerinin zerre değeri yoktur.
  ayrıca emre bol bile bu şahıstan daha sempatik ve inanılırdır, en azından emre bol ile oturup geyik yapabilirsin.