• 235
  fenerbahçe a takımı teknik heyetine girmiş eski fenerbahçeli futbolcu.

  arkadaş ben gerçekten inanamıyorum bu takıma. hiç mi futboldan anlayan birisi yok koskoca şu camiada. vallahi yazık ya 8-9 yıl önce daha çok daha iyi anlıyorlardı futboldan.

  dünyanın her yerinde önce teknik direktör getirilir, sonra da teknik direktörün seçeceği isimler teknik ekibe dahil edilir; lakin bu adamlar önce yardımcı hocayı sonra da teknik direktörü getiriyor. hatta teknik direktör gelmeden transfer bile yapmaya çalışıyorlar. (emre kılınç ve mert hakan'ı almaya çalışmaları gibi) gerçekten inanılır gibi değil :)

  edit: düzeltme
 • 236
  mehmet aurelio’yu kim getirdi göreve? başkan ali yıldırım koç mu, emre belözoğlu mu? hangisi getirirse getirsin yanlış ama yine de soruyorum.

  fenerbahçe şu anda başı kesilmiş tavuk misali bir sağa çarpıyor bir sola. ne yapacaklarını, nereye gideceklerini, nasıl bir takım kuracaklarını bilmez/bilemez durumdalar. bunun ana nedeni, bir teknik direktör bulamamaları ve de hemen önümüzdeki sezonu kazanma amacı gütmeleri. önümüzdeki sezon şampiyonluk istediklerinden de sabırlı ve planlı olamıyorlar.

  aurelio’yu başkan getirdiyse, teknik direktör istemezse ne olacak? kendi teknik kadrosunu seçemeyecek ve başkan’ın seçtiği kadroyla çalışacak kadar aciz bir teknik direktör gelecekse ondan nasıl başarı beklenecek. emre belözoğlu seçtiyse, ülkemizde sportif direktörlerle işlerin yürümediği daha kaç kez test edilecek. aykut kocaman da daum’un sportif direktörüydü ne olduğunu gördük. terraneo ve comolli’yi de gördük. emre belözoğlu gibi idare yeteneği sıfır olan bir kişiden sportif direktör olmaz, olsa da türkiye’ye uymaz.

  beni fazla ilgilendirmiyor ama yine de paraları, saçam sapan yabancılara vermeseler bari diye yazıyorum bunları. ne de olsa ülkenin paraları. inanın biraz abartsam onlara galatasaray sözlükteki yazarlardan herhangi birini danışman olarak alın daha başarılı olursunuz diyeceğim de abartmak istemiyorum.:)
 • 238
  galatasaray ne yaparsa, aynısını yapmaya çalışan, ama her seferinde rezil olan kuruluşun yeni antrenörü.

  lan oğlum mal mısınız siz, vizyonunuz hiç mi yok! bir kişi de çıkıp "çorumspor'da teknik direktörlük yapan adamın fenerbahçe'de ne işi var" diye düşünmez mi?

  biz hasan şaş'ı, ümit davala'yı filan getiriyoruz ama o adamların başında fatih terim var. erol bulut'la, emre belözoğlu'yla teknik ekip mi olur?

  bak düşün ki, bu vizyonsuzluk benim ağrıma gitti. kulüp değil, medrano sirki amk.

  ama ali koç'un keskin zekâsına hayran kaldım. kendi kıçını kurtarmak için önce emre'yi göreve getirdi, sonra bu tipleri göreve getiriyor. çakalların, kurtların önüne önce bunları atacak, biraz zaman kazanacak.

  gerçi ali koç yerine, ali bey demem lazımdı. malum yalakası bizde bile mevcut.