• 73
  keşke luyindama tarzı kiralık + satın alma opsiyonu ile takıma katılsa diye düşündüğüm tanzanya aslanı.

  ama küçük bir sorun var hiçbir maçını 90 dakika izlemedim. siyahi ve tanzanyalı olduğunu görüp, istatistiklerine ve yaşına baktım. sonra geçen sene genk ile şampiyon olduğunu gördüm ve son olarak youtube videosu ile kararımı verdim.* ne yapacaktım başka gidip belçika'ya 90 dakika maçını mı izleyecektim? sonuçta belçika ligini boş zamanlarında izlemeyi tercih edenlerden değilim pek tabi. izleyen varsa da tebrik ediyorum. *

  diğer yandan gerçekten bu futbolcunun bir scout analizini okumak isterdim. varsa diğer listemizde olduğu iddaa edilenlerinde okumak isterim. işin garibi şu scout analizleri hiç basına sızmıyor. her şey sızıyor ama bunlar hep gizli. ne olduğunu anlayalım da ona göre sosyal medyadan sulanalım futbolculara en azından öyle di mi **

  süprizli bonus:

  https://www.youtube.com/watch?v=WGZARpt1IEc *
 • 75
  (bkz: #2709910)

  üstteki entry, yazarlık sürecimde ilk kez ofsayt yağmuruna yakalandığım entrydir.

  ruslan malinovsky hakkında ne düşünüyorsam, aynen mbwana ally samatta için de geçerlidir.

  scout ekibimiz, bizim bile onlardan önce keşfettiğimiz adamları yeni keşfedilmiş gibi piyasaya sürüyor.

  adamlar zaten 10-15m € bedellere ulaşmış vaziyette kulübe öneriliyor ve doğal olarak ekonomik açıdan veto yiyorlar.

  özetle, artık ekonomik ve en önemlisi oyuncu tercihi açısından imkansız hale gelmiş bir başka kaçan balık olan tanzanyalı santrafordur.
 • 76
  tahminimce diagne'nin satışı gerçekleşseydi oradan gelen parayı bu arkadaşa harcayacaktık. mitroglou ile de yollar ayrılıp falcao ile anlaşacaktık. diagne satılamayınca samatta bizim için hayal oldu ve tüm konsantremizi falcao'ya verdik. falcao-samatta ikilisi güzel bir forvet rotasyonu oluştururdu. bir yanda first class bir bitirici diğer yanda delici koşular atabilen, komple bir forvet. ama 18 ağustos itibariyle elimizde mitroglou-diagne forvet rotasyonu var. zaman ne gösterecek merakla bekliyoruz.
 • 77
  tanzanyalı 1992 aralık doğumlu futbolcu. 3-4 ay sonra 27 yaşında ama tam emin olamıyorum gerçekten 27 mi ? öyle sanıldığı gibi genç bi forvet değildir 2-3 yıl gençleştirilmiş olsa yaşı 30 yaşına gelmiş neredeyse. dandik belçika liginde futbola tek yakınlığı babası olan enes ünal bile 1-2 gol atmayı başarmıştı .