• 5609
  mevcut şartlarda kiralık göndermenin bir anlamı olmayan, sahaya çıkıp öyle veya böyle gol atabilen eldeki tek santraforumuz. yerini dolduracak para yok, zaten mevcutta da eksik kadro, bir de olmayan parayla bir forvet daha bakamayız.

  ha verirler 5 milyon pound kiralama bedeli, 5 de yazın zorunlu satın alma opsiyonu, o zaman fiyonkunu ben takarım. ama bunun da gerçekçi olmadığını sanırım hepimiz biliyoruz.

  beğenin veya beğenmeyin, eldeki en iyi golcü bu. yerine en azından dengi biri gelene kadar kendisini göndermek intihar olur.

  ha buradan kendisini çok beğendiğim gibi bir anlam çıkmasın. özellikle fiziksel mücadelede ilk eğilimi kendisini bırakmak olan santrafor sevmem. biraz da değişik bir karakter kendisi doğrudur. verdiğimiz bonservisin adamı da değildir evet. ancak eldeki en iyisi maalesef bu, dolayısıyla küstürmek yerine teşvik ederek kaldığı sürece en iyi halini göstermesini sağlamak zorundayız. çöpe atılacak kadar da kötü değil bence.

  ha west bromwich illa kiralık forvet istiyorsa babel verelim onlara. yaza kadar maaş+1 m pound verseler yeter. hem premier lig tecrübesi de var. hadi yine iyisiniz köftehorlar.
 • 5610
  çok durağan oynuyor. kasımpaşa'da oynarken böyle değildi. elbette takımların oyun tarzları da bunda etkilidir ama istese daha gezgin bir forvet olarak sahada yer alabilir. bu kapasitesinin olduğunu biliyoruz.

  sadece ceza sahası içinde top bekleyerek geleni atayım veya her pozisyonda penaltı almaya çalışayım kafasından çıkmalı.

  daha hareketli olması lazım ön tarafta. hava toplarını bırakmaması, bizim oyunculara duvar olması lazım. istese bunları yapabileceğine eminim. kulüp tarihinde en yüksek bonservis ücreti ödediğimiz oyunculardan biri olarak, yani 13 milyon euro bayıldığın forvetin bunları yapmak zorunda.
 • 5611
  hakkında en fazla fikir değiştirdiğim futbolcumuz. ama artık haftalık performansa göre genel kanılar getirmeyi bıraktım, muhtelif sebeplerden ötürü malumunuz bir türlü gerçekleştiremediğimiz şu efektif kadro yapılanması olmayacağına göre eldekilerden en iyi verim alma işi hocada. teklifler cazip değilse takımda oynayan, takıma alışmış, ortalama da olsa elimizdeki bir forveti sezonun yarısı da tamamlamışken ve satarsak yerini dolduramama riski (daha önce yaşanmış bir durum) de varken takımda tutmakta fayda var.
 • 5614
  attığı twitten saç stiline kadar her şeyi ile eleştirilmeye çalışılan oyuncumuz.

  bun yalnızca sosyal medya seyircisi için demiyorum hocalarımız da diagne'yi gömmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

  2020-21 sezonunda geride kalan 18 maçın yalnızca 9'unda ilk 11'de başlayan diagne 9 golle hem takımın en golcü ismi hem de süperlig gol krallığında 3. sırada.

  biz hala yok saçı, yok başı, yok kiralık gitsin, yok satılsın, yok muhammet gelsin, yok ömer gelsin. pes yahu.
  bir oyuncu bu kadar mundar edilmemeli.
 • 5615
  kendisinin galatasaray için yeterli bir forvet olmadığını defalarca kez yazdım ancak, gittiği taktirde yerine bir forvet alamayacağımız gün gibi ortada iken bir oynayıp üç yatan falcao ve belini çevirene kadar dünyanın güneş etrafında bir tur attığı babel ile ligin 2. yarısı bitmez arkadaşlar.
  sene sonuna kadar "idareten" bizde kalması gereken futbolcu.
  sonra tenekeler benden.*
 • 5618
  takımımızın bu sezon en formda futbolcusudur. aynı zamanda süper lig tarihinin en çok gol atan yabancı futbolcusudur. elinde gol kralı var, adam gol de atıyor, baya baya formda yani. saha içi mücadelesi de çok iyi düzeyde.

  milletin elinde olsa dilenirsiniz. azcık vefalı olun be kardeşim. adam atıyor işte, daha ne istiyorsunuz?

  süper lig tarihinin en çok gol atan yabancı futbolcusu olduğunu söylemiş miydi?

  söylemediysek yineleyelim;

  süper lig tarihinin en çok gol atan yabancı futbolcusudur!

  gol kralıdır! golcüdür! galatasaray forvetidir! nokta!