• 4978
  salgının bu derece yaygın olduğu, herkesin maksimum özeni göstermesi gereken şu günlerde doğum günü münasebetiyle kalabalık bir grupla kutlama yapan, kısıtlı bir zekaya sahip forvetimiz.

  3-5 güne takımdan covid-19 pozitif haberleri gelirse, takımın zaten sallantıda olan durumu daha da içinden çıkılmaz bir hal alırsa kimse şaşırmasın. takımda henüz pozitif vakanın olmadığı 29 ekim 2020 tarihiyle söylemiş olalım.
 • 4979
  kendisinin pandemi döneminde yaptığı doğum günü kutlaması, büyük bir aymazlıktır. yıllık aldığı büyük bir ücret ve takımını yalnız bırakabilecek hareketlerin bir karşılığı olmalı. ayrıca pandemi döneminde olmamız sebebiyle, kulübün yada federasyonun pandemi yönergesi olması gerektiğini düşünüyorum.

  bu adamın yaptığı hareketler yanına kar kalmamalı. kendisine ceza kesilmeli ve bunun da talimatlara uygun olarak yapılması lazım.
 • 4980
  doğum gününe ait yaptığı kutlama görüntülerini görünce benim de ilk aklımdan geçen "bu ne anti-profesyonel yaklaşım tarzı" olan oyuncumuz. gerçekten söz konusu pozitif vaka kendisi ise bu yaptığı sorumsuzca davranış kesinlikle cezasız kalmamalıdır. oyuncu maaşlarını pek bilmem ama eminim senelik 2-2,5 mil € alıyordur kendisi.
  hadi kendisinin kafası o kadar çalışıyor, kulüp olarak yok mu bu arkadaşların nasıl yaşaması gerektiğine dair talimatname, o da ayrı konu...