• 4306
  doğru transferdi, doğru isimdi. alındı, şampiyonlukta katkısını yaptı. bonservisi de helali hoş olsun. geçen sene kalsaydı gene katkısını yapardı. elimizde 30 gol atacak bir isim var, değerlendirmeliyiz. gomis'in ardından geldi bu çocuk ligin kralı oldu. fatih hocam inşallah göndermez kendisini veya kendisinden vazgeçmez. balotelli balotelli diye kafa ütüleyenler var her yerde, diagne ondan daha formda bir isimdi. bazı şeylerin değerini bilmek lazım. tabii diagne'nin de bizim değerimizi bilmesi gerek.
 • 4307
  düzgün bir bonservis bedeli kazandırarak gitmediği sürece mahkum olduğumuz deli oğlan. elimizdeki forvet yelpazesi çok geniş değil. falcao, adem, diagne ve oğulcan var. erencan ve ali yavuz altyapıdan gelip belki katkı verir ama ne kadar kullanırız ya da bekleneni verirler mi bilemiyorum. bu nedenle kendisini kazanmak bizim için bir zorunluluk. kulübün yaptığı yatırımı geri alabilmesi adına gerekiyorsa bir çocuk gibi davranıp performans almak zorundayız. zaten bunu sağlarsak güzel bir bonservise satma ihtimalimiz de artacaktır. kısacası diagne'ye karşı taraftar, teknik heyet ve yönetim yapıcı yaklaşmak zorunda.
 • 4308
  geçen sene andone yerine rotasyonda kendisi kalsaydı, muhtemelen şampiyon olurduk. falcao ile rekabetinde daha da hırslanıp, daha fazla kendisini zorlayacağını düşününce çok fazla skor katkısı vermesi sürpriz olmazdı. sene sonu puan tablosuna baktığımızda sorunun attığımız gol sayısında olduğunu görebiliyoruz. ve sakatlık yüzünden bu takım kaç maç forvetsiz oynadı. bu sezon umarım kalır ve falcao ile rekabete sokularak üst düzey katkı alınmalı. adem ve hatta satılmazsa/satılamazsa babel ile o bölgede zengin bir rotasyon oluşturulmalı. hem de bu şekilde sadece elimizdeki futbolculardan faydalanıyoruz ve yeni kimseyi almıyoruz.
 • 4309
  transferine karşıydım. kasımpaşa performansını beğenmiyordum. ancak formamızı giydiği andan itibaren destek verdim. gelecek sezon formamızı giyerse herhangi bir terbiyesizliğini görmediğim sürece yine arkasında duracağım. iyi bir sezon geçirdiği takdirde kendisini yeniden pazarlama fırsatımız doğacak. paramızın büyük hızla değer kaybettiği bugünlerde kendisinden bonservis elde etmek bize ilaç gibi gelir. uçmasını kaçmasını beklemiyorum. 2 maçta 1 penaltı kazandırma oranını muhafaza etsin ve takım içinde sıkıntı çıkarmasın kâfi.

  taraftardan tek ricam var: sosyal medya hesabını dikkate almayın. paylaşımlarını gündeme getirmeyin. adamı yıpratmayın ve izleyin. minimum 15 golü var.
 • 4311
  her geçen gün yakışıklılığı daha da artan oyuncumuz.* kendisinden bjk'ye karşı hattrick, fenerbahçe'ye içerde dışarıda goller, başakşehir'e rövaşata golü bir de yatmadan önce bir bardak süt getirip üstümü örtmesink bekliyorum.* şaka bir yana topu bir şekilde ceza sahasına getirebilirsek 20+ gol atar kesinlikle. sıkıntımız topu oraya getirmek.