• 4182
  kendisin nottingham forest'e transfer haberini duyunca, en azından birkaç milyon euro/ sterlin bonservis ile gidip, sağlıklı, bol gol atacağı futbol hayatı dilemiş ve başlığı altına eklemiştim.

  görüyorum ki ve çoğu arkadaşın ortak fikrinin de olduğunu varsayarak; bu adam şu haliyle ileri uçta takımımızda olsaydı false nine, karambole gol arayışlarını vs. daha efektif şekilde değerlendirir ve sahada uygulardık.

  keşkelerle, bu şöyle şu şöyle olsaydı diyerek an elbette sağlıklı olarak yorumlanamıyor ve daha kötüsü, çoğunlukla sevdiğimiz yönetim transfer meselesinde vasat kalıyor.

  marcao, luyindama örnekleri ayrı bir başarı iken, diğer tarafta taraftarın heyecanlı arayışları neticesinde bir türlü forvet hattında istediğimiz verimi alamıyoruz. falcao'yu seviyoruz ama ağzımıza bal çalıyor. andone garibim kurşun döktürülesi bir arkadaşımız. adem özverili mi özverili ancak 'o olacak, işte budur diyeceğimi kıvamda' değil. işini güzel yapan güzel bir arkadaşımız.

  yabancı sınırlaması garabeti ve sonrasında elde olandan da yararlanamama hali diagne'de canlı bir örnek oldu.

  bizimkisi de laf işte!
 • 4183
  2 gün önce yazdığım şu entry'i (bkz: mbaye diagne/#2919501) eksileyen arkadaşlara dev bir hizmet olarak bizdeyken attığı gollerin videosunu da izlemeleri için buraya koyuyorum https://www.youtube.com/watch?v=avwt3Fui02I

  önceki entrydeki ve bu entrydeki golleri izlerseniz gollerinin (penaltıları çıkarırsak ki çıkarınca pek bişey kalmıyor) çoğunun altı pas içindeki tek vuruşlardan geldiğini görebilirsiniz. santrafor meziyetleri olmadığı için sadece takımın en önünde bulunduğu için önüne düşen topları gol yapabiliyor bu arkadaş. yerine muğdat olsa yine aynı işi yapar.

  önceki entryide de yazmıştım, kendisi galatasaray kalibresinde bir futbolcu değildir. forvet hiç değildir. kimmiş bizim kalibremizdeki topçu, kandırmayın kendinizi falan diyenleri de şöyle alalım;

  https://www.youtube.com/watch?v=4nH31tKCGN8 *