• 4122
  karakteri bizi ilgilendirmiyor. kızımıza damat almıyoruz. sahada ne verdiği önemli olan. iyisiyle, kötüsüyle 10 milyon yatırım yaptığımız oyuncuyu bu kadar değersizleştirmek yerine, mental ve psikolojik destek vererek kazanmayı denesek keşke. kasımpaşa’dan 10 milyonun altına gideceğini düşünmek çok komik. bahsedildiği kadar değersiz bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. ancak bizim oyun sistemimizin dışında bir oyuncu. teknik bir hata yaptık. ancak bu zararı, kazanca dönüştürmek bizim elimizde.
 • 4125
  geçen sezon* kasımpaşa ve galatasaray formasıyla çıktığı 29 maçta 30 gol, 3 asist yapmıştır. ligin ikinci yarısında bizim formamızı 12 maçta giymiş ve 10 gol, 1 asist yapmıştır.

  biz kasımpaşa'dan diagne'yi alırken, arkadaşlarına gol pozisyonu hazırlıyor, duvar oluyor, kafa topu indiriyor veya ikili mücadele kazanıyor diye almadık arkadaşlar. ffp kısıtlamasından dolayı elde kalan parayı o dönemde kullanmak için aceleyle istatistiklerine bakarak aldık.

  diagne gelmeden gerek burada, gerekse de diğer mecralarda çoğu kişi diagne kraldır, diagne gelsin salsın kobrayı diyordu. e adam geldi 12 maçta forma giydi ve 11 gole etki etti. şampiyonluk yolundaki en önemli maçlarımızdan biri olan rizespor maçında* galibiyeti getiren golü attı. bu bile en azından iyi hatırlanması için yeterli bir sebep.

  gol kaçırıyor, etkisiz kalabiliyor falan filan ama asla çöp muamelesini hak etmiyor. yahu adam 31 ocak 2019'da bize imza attı. çok değil sadece 2 hafta sonra eleştirilmeye başlandı. bu başlıkta 30 ocak 2019'dan 26 şubat 2019'a kadar olan entryleri allah aşkınıza okuyun ne dediğimi o zaman anlarsınız. takımımıza katılmasının üzerinden 1 ay geçmeden çöp diyende oldu, beyinsiz diyende oldu.

  diagne yönetimin yakasından tutup 13 milyon euro bonservis vereceksiniz demedi arkadaşlar. yönetimi çok sevmeme rağmen aceleyle alınmış bir kararla uçuk bir bonservis bedeli ödediler. suç diagne'de değil, yönetimdedir.

  bide bir forvet oyuncusundan ne istediğimizi çok iyi bilelim arkadaşlar.

  diagne gol atıyor.
  -ama mücadele etmiyor.

  eren mücadele ediyor.
  -ama gol atamıyor.

  gomis hem mücadele ediyor, hem gol atıyor.
  - ama paragöz

  falcao gibi bir süperstar geldi.
  -ama vedat muriqi...
 • 4126
  evet ben diagne'yi savundum. geçmiş entrylerimden de çıkarıp, görebilirsiniz. *
  https://gss.gs/Gt6.jpg

  adamın saha içinde penaltı mevzusu harici hiçbir problemi yok. arap lobisi inanılmaz dışladı bu adamı, beslemediler. belhanda'nın, feghouli'nin her maç müsait olmasına rağmen pas vermediği tonla pozisyon vardı. ayrıca hatırlarsanız yine aynı belhanda'nın geçtiğimiz sezon* diagne gelene kadar ligin ilk yarısı kaleyi bulan şutu yoktu. diagne takıma katıldıktan sonra 7 gün içinde 3 gol 3 asist yaptı. evet bu troll kardeşimin saha dışında problemleri var ama saha içinde gerçekten faydalı bir oyuncu. kendisinin üstünün çizilmesinin sebebi zaten saha içi değildi, şampiyonluk kutlamasına katılmaması sebebiyle haklı olarak hoca tavrını net olarak koydu. yoksa adam gerçekten futbolcu. saha dışındaki hal ve hareketlerinden dolayı itin g.tüne sokuyoruz haklı olarak ama seneye gelsin 20 gol atamaz diyen var mı sözlükte? hater gonna hate fakat adam golcü renktaşlar.

  velhasıl evet ben diagne'yi savundum. çıkardım, gösterdim.