• 3824
    bizde oynarken sürekli penaltı almaya çalışıyor diye kızardım ama aynı yöntemle şampiyonlar liginde psg deplasmanında bile penaltı almayı başarmış. (bkz: 6 kasım 2019 psg club brugge maçı)

    brugge taraftarının penaltı kaçırdı diye ona kızmasını elbette anlıyorum ama diagne olmasa o penaltıyı da alamazlar, beyin yoksunu forvetleriyle sabaha kadar dağa taşa şut çekerlerdi. diagne'nin bizim maçta oynamayacak olması bizim için büyük avantaj olacak.
  • 3825
    şu baslikta yazılanlar gerçekten ilginç, yok balonu erken patladı, yok keşke böyle bir olay olmasaydı da satardık diyenler. arkadaşlar bu adam brugge'da as forvet değil, şampiyonlar ligi dönüşü bile 11 çıkmıyor, 3. forvet neredeyse (oyun içi çift forvet oynandığını dusunursek) adamlar zaten bonservisini almayacaktı. kim 3. forvet için 13 milyon euro verir? kimse. eğer diagne forveti olmayan anderlecht'e gitseydi o zaman bonservis kazanabilirdik. brugge o ligin en iyi takımı, küçük takımlar kapalı oynuyor hep. o takımda zaten bizdeki performansından öteye gidemez. ama anderlecht'e ligde oynanan oyun kasimpasaya oynanan oyunla eş deger. oraya gitseydi, 10 milyon euro gelir elde etmemiz kesin gibiydi.