• 3817
  kulübü tarafından kadro dışı bırakılan oyuncu. kendisinin maaşını zaten biz ödeyecektik, bildiğim kadarıyla galatasaray ve brugge ile resmi maçlara çıktığı için bu sezon başka bir takımda oynayabilmesi durumu da söz konusu değil. andone'nin çapraz bağlarında yırtık var. uzun süre dönemeyecek. falcao zaten en iyimser en az 7-8 maç daha kaçıracaktır. dolayısıyla ligin 2. yarısı kendisini yeniden galatasaray forması altında izlememiz kuvvetle muhtemel.
 • 3818
  --- alıntı ---

  galatasaray sportif a.ş. tarafından kap'a yapılan bildiri şu şekilde:

  "profesyonel futbolcumuz mbaye diagne’nin geçici transferi konusunda club brugge nv kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. yapılan anlaşmaya göre club brugge nv kulübü şirketimize net 3.350.000 euro geçici transfer (kiralama) bedeli ödeyecektir. oyuncunun 2019-2020 sezonu için kalan net 2.115.000 euro sabit transfer ücreti şirketimiz tarafından ödenecektir. buna ek olarak club brugge nv kulübü 30 haziran 2020 tarihine kadar oyuncuyu net 13.000.000 euro bedel ile satın alma opsiyonuna sahiptir.

  kamuoyuna saygıyla duyurulur."

  --- alıntı ---

  brugge'den 3.350 m euroyu aldıysak devre arasında dönmesinde sakınca görmüyorum. zaten maaşını biz ödüyoruz. andone'nin ne zaman döneceği belli değil. yakın zamanda dönecek gibi de durmuyor.
 • 3820
  zaten 3 milyon euro kiralama ücretini aldık. maaşını biz ödüyorsak brugge de istemiyorsa devre arası konuşulup geri çağırılmalı, sene sonunda da 7-8 milyon allah ne verdiyse satılması gereken forvetimiz.

  bu şekilde çok da fazla zarar etmeden hem elimizden çıkarmış oluruz hem de transfer için gelir yaratmış oluruz.
 • 3822
  19/20 sezonunun 2. devresinde brugge diagne'yi geri göndermeyecektir.
  çünkü bi akıllı biz değiliz.
  adamlar 3.350 m euro ödemişler. artık diagne'ye ödeyecekleri bir para yok. göndermekle kazanacakları şey ne? hiç. en kötü antrenman topçusu olarak kullanırlar. ama bu paranın yarım devreye denk gelen miktarını ödemediğimiz sürece diagne'yi göndermezler. biz de süprizler olmadığı müddetçe o parayı ödeyebilecek durumda değiliz ffp nedeniyle. çünkü kuruşu kuruşuna tutturuyoruz transfer bütçesini.