• 3144
  kendisine yapılan eleştirilerin bir bölümünü haklı bulmakla beraber basında çıkan bir haberden dolayı üstüne yorum yapılmasını doğru bulmadığım oyuncu. hele geçen bir haber çıktı ''menajeri ile konuşmuş da böyle demiş'' gibisinden. ulan yanında mıydınız ? hayır onu geç bu adamın konuştuğu dili kimseye anlayamaz. ister italyanca, ister fransızca konuşsun anlayamaz. adam hayatını entelektüeliğe dair ne varsa tepki olarak yaşıyor.

  bugün 19 ağustos 2019 fenerbahçe gazişehir gaziantep maçında, melih şendil'in muriqi için söylediği ''gol kralı'' lafından sonra acayip kuruldum. diagne için öldüğümden değil ama şu saatten sonra eğer takımda kalırsa savunulmasından yanayım. siz ne dersiniz bilmiyorum ama bence en azından bu kadarını hak ediyor...
 • 3145
  kendisi tam bir trolldür. bile bile bizle dalga geçmektedir. insan tatilden dönerken niye kendisinin uçakla bir yere gittiğini ima eden 5-6 tane hikaye paylaşır. gerçekten çok garip bir kişilik. şuan öyle bir pozisyonda duruyor ki, takımın geleceğini şekillendiriyor.

  kendisi bütün artıları eksiye çevirebilecek bir kişiliktir. bütün sezonu kötüye gitmesine sebep olabilir. umarım 3'e 5'e bakmadan bir takıma gönderilir yoksa bu adam 4 sene boyunca yatar ve parasını alır, dönüp arkasına bakmaz bile.
 • 3148
  insanların kendi arabasını evini satarken defolarını gizlediği, başkası satarken ise ortaya dökmeyi sevdiği bir dönemde kendisinin uğradığı muameleye çok şaşırmıyorum açıkçası. fakat arkadaş sen başkasının malını kötülerim muhebbetiyle bakma olaya. mevzu galatasarayımız sen yaptığın olumsuz yorumlarla satışa köstek oluyor ve takımımıza zarar veriyorsun. bu arada ben kendisinin takımda kalırsa faydalı olabileceğini düşünüyorum. ffp için başka oyunculara yönelmeliyiz.
 • 3149
  malum kışın ffp'de artıdaydık ve bunu yaza taşımazsak silinecekti. bence bu arkadaş yazın satılmak için alındığını biliyordu, bizdeki hep mutsuz bir yüz ifadesiyle oynamasının sebebi buydu. transferde ilk hedefimiz değildi, diğerleri olmayınca ona döndük, tutmazsa hertürlü çin/arap kulüplerine satarız hesabıyla. o da kendini hiç sıkmadı nasılsa misafirim diye. bir tahmin sadece.
 • 3151
  satılamadığı her yeni gün değer kaybeden ve de kaybedecek futbolcu.

  falcao'nun geldiğini ve bu arkadaşı satamadığımızı varsayıyorum iki dakikalığına var ya of of.

  yedek kaldığı an gireceği halleri, tripleri hesap bile edemiyorum.

  öyle bir durumda iyice salacak 'paramı alır keyfime bakarım' moduna girecek ve 13 milyonluk kazık olarak galatasaray tarihine geçecek.

  sözleşmesi de 2023 yılına kadar. vay anam vay.

  3-5 bakmadan satın abi bu adamı.