• 2217
  kalmaması gereken forvet.
  dur dur hemen vurma. transferiyle bünyemi çok heyecanlandırmış fakat gerek oyun yapısı gerekse sahadaki duruşuyla takımımızda bekleneni vermemiş forvet. bakın belki bir yaz kampıyla daha iyi bir seviyeye ulaşabilir evet. fakat bu seneki cv’ye bakınca 30 gol bilmem kaç asist yapmış bir adamı, sattığın kadar al kuralıda varken elden çıkarmak elzemdir. ama bu elden çıkarma işlemi gerçekleşirken kesinlikle geçtiğimiz sene ders alınmalı. yerine forvet transferini cebe koymadan da vedalaşılmamalı. bekleyip görelim.
 • 2220
  muhtemelen takımdan ayrılıyor, 2018/2019 şampiyonluk kutlamalarında olmamak için geçerli bir sebebi olabilir ancak kutlamayla yada şampiyonlukla ilgili bugün sosyal medyadan bile bir şeyler paylaşmamış olması gideceğini işaret ediyor.

  kaldı ki bu adam sosyal medya ile yatıp kalkıyor, kariyerindeki en önemli şampiyonluğu yokmuş gibi görmesi düşündürücü...
 • 2222
  bambaşka bir dünyada yaşıyor bu adam. hani futbolcuda biraz ego olması normal ama diagne tıbbi vaka olmuş ego konusunda. sosyal medya paylaşımları, saha içi hareketleri aşırı itici. zorla attığı penaltılar, her maç öncesi ''bu maçta beni göreceksiniz'' tarzı anlamsız çıkışlar kendisine ve takıma zarar veriyor.

  bugün de şampiyonluk kutlamalarına katılmamış. hayır transfer olacaksan bile katılırsın. onyekuru bu sene geldi, denayer geçen sene geldi. bu adamlar takımda kiralıktı.

  uzun lafın kısası diagne sağlıklı düşünebilen bir adam değil. piyasası tavan yapmışken kurtulmamız şart.
 • 2223
  2018-2019 ara transfer dönemindeki satın alma hakkımızı 2019-2020 yaz transfer sezonuna taşımamızı sağlayacak futbolcu. aldığımıza satsak bile faydalı olacak.

  o değil de bu adam 19 mayıs 2019 galatasaray istanbul başakşehir maçı sonrası sevinçten ağlamamış mıydı ben mi yanlış gördüm bilemedim ama ağladı biliyorum ben. şampiyonluktan ağlamış bir adam kutlamalara katılmıyorsa ciddi bir sorun ararım bunun altında ben. şampiyonluğu da geçtim büyük ihtimalle gol krallığı ödülü de verilecekti ama gelmeyince hepsini kaçırdı. fatih terim'i kızdırdı da tekmeyi mi yedi nedir. yoksa biri kendi isteğiyle sevinçten ağladığı bir başarının kutlamasını kaçırmazdı. anca fatih terim gelme dediyse gelemez gibi bence.
 • 2227
  takım arkadaşları, teknik heyet ve taraftarımızla şu güzel günü * doyasıya kutlamak varken, lig bitmeden 1 maç öncesinde ülkesine gidip çok önemli bir durum olmadığı sürece şampiyonluk kutlamalarına katılmamasına hiç bir anlam veremiyorum. aslında dünkü kutlamalar onun için önemli bir fırsattı ama burada olmak istemedi. bu kendisiyle takım-taraftar üçgeninin bağının yeterince sıkı olamadığını gösteriyor ki bu kendisi için tehlikeli bir durum. stil olarak şampiyonlar liginde ondan çok da birşey beklemediğimiz bir gerçekken umarım transferi için söylenen rakamlar doğrudur. benim hayalimdeki forvet tipi kesinlikle değil ama kendisinin satışından finanse edeceğimiz parayla iyi bir forvet alabiliriz.
 • 2228
  sezon bittiğine göre rahatlıkla söyleyebilirim ki, 30 gol de atsa galatasaray'ın aradığı forvet değildir. eğer galatasaray avrupa'da başarı hedefleyecekse ne beceri olarak, ne de mental olarak ihtiyaçları karşılaması zor.

  zarar etmeden satılıp, daha fazla oyuna katkı veren; mümkünse biraz daha genç ve hareketli bir santrafor ve yedeği olarak kostas ile devam etmek doğru olacak.
 • 2234
  20 milyon euro civarı bir bedelle satılmasında sakınca görmediğim oyuncu.
  cenk tosun'un yaklaşık 25 milyon euro'ya satıldığını düşünürsek şampiyon takımın onunla aynı yaşta olan (ikisi de 91 doğumlu), juventus geçmişi olan, 30 gollü gol kralı için bu düzeyde bir talebin çok olduğu düşünülmemeli.
  sosyal medyayı oyuncunun değerini, itibarını düşürücü yorumlarla doldurmak galatasaray'a bir fayda vermez.
 • 2236
  transfer döneminde kesinlikle gönderilmelidir. çok önemli bir sorun olmadığı sürece şampiyonluk kutlamasına katılmamasının anlaşılır hiçbir tarafı yok. gerçekten hem futbolcu olarak hem karakter olarak bize yakıştıramıyorum. oyun tarzı bizimle yakından uzaktan uyuşmuyor. şu anki mevcut takımda daha hareketli oyun içinde daha aktif bir santrafor lazım. hali hazırda 30 gol atmışken ve piyasası varken elden çıkartmak çok önemli.
 • 2237
  şampiyonluk kutlamalarına katılmayarak galatasaray kariyerini tamamladığını düşündüğüm oyuncu. ayağı kırık o kutlamaya katılan var, adamın içi kan ağlıyor büyük ihtimalle ama o taraftara olan saygısından podyuma gelip eğlencelere katılıyor. emre’nin bir taraftar olması elbet önemli ancak maaşını almanın sebebi o camia ve taraftar.

  yaptığı büyük ayıptır, ateş olmayan yerden de duman çıkmaz bana kalırsa. ayrıca galatasaray hocanın istediği takımın kurulması için bir finansman yaratmak zorunda eldeki oyunculardan.
 • 2238
  kendisi hakkinda farkli fikirlerim var. olaya tamamen insani acidan bakmak istiyorum.
  öncelikle adama takima geldiği ilk günden beri instagram'da ergen taraftarimiz tarafindan dalga gecmek amacli yazilan sözleri siraliyorum: "çöp", "git buradan", "penaltiagne", "küfürle çalisan forvet", "sacini kestir", "insta'ya foto atma, fener'e gol at", "gol makinesi diye aldik camasir makinesi cikti" ve "sosyal medya kullanmayi ögren". ve benzeri cumleler. taraftar, hem rencide edici cumleler sarfetsin sonra bu oyuncu kutlamalara katilmadi diye yine kufur kiyamet siralasin. kimse kusura bakmasın da ben de diagne olsam bu profildeki bir taraftarin oldugu (sözlük ortamindan bahsetmiyorum) bir takima aidiyet hissetmezdim buyuk ihtimalle.
  formsuz bir aninda can simidi olarak adamı takima al. üzerine kendi secmedigi bir bonservisin yükünü de yık. akabinde adam depresyona girince de kufur kiyamet ve hakaret girla gitsin. ne diagne galatasaray'a gelmeyi secti, ne de 10 milyonluk bonservisi kendi belirledi. belli ki kariyer planinda orta sira takimlarda daha rahat bir is hayati yasamak vardi.

  bence kutlamalara katilmadan ülkesine dönmüş olması gayet mantikli. insanlara pozitif davranmadan onlardan arti deger ve güzellik beklemek pardon da sacmaliktan ve bencillikten baska bir sey degil.