• 1628
  2018-2019 sezonunun bitmesine 5 hafta kala 28 golle gol krallığı garanti. bir gol daha atarsa gomis'i yakalıyor, 2 ve daha fazlasını atarsa yeni rekorun sahibi oluyor.

  adamın başlığına yazdıdığım ilk entryde, ligin ilk devresinde 16 golü varken "yıllardır kırılamayan alex'in 28 gollük rekorunu gomis geçen yıl(17-18) 29 golle kırmıştı. hemen ertesi yıl bu rekor da kendisi tarafından tarihe gömülürse çok üzülürüm :(" demişim.

  adam devre arasında bize geldi ve rekoru bizde kırma şansı var, bu da ayrı bir güzellik.

  ben hala kendisinin yüzde yüzüne ulaşmadığını ve kendisini hala rahat hissetmediğini düşünüyorum.

  bence diagne çok kritik bir maçta atılacak olan bir golü bekliyor hayvan gibi sevinmek için.

  kalan 5 maçta rekoru kırarsa ve gollerini de en az 2-3 maça yayarsa zaten büyük bir iş yapmış olur.

  bunun dışında o bahsettiğim hayvan gibi sevinme işinde kart görmesin çünkü 2 sarı kartı var ve 1 kart daha görürse ceza sınırına gelecek. o hayvan gibi sevinip sarı kart görme işini 19 mayıs 2019'da ibfk karşısında yapsın, zaten 1 maç kalıyor 3 sarı kartla sivas'a gelir. *

  sakın ceza almasın, sakatlanmasın. rakip stoperleri bu kadar meşgul ederken ve hem atıp hem de alan açarken, yokluğu çok canımı sıkar.

  sana inanıyoruz aslanım, hem gol kralı olup, hem şampiyonlukla duble yapacaksın.
 • 1629
  devre arası bize geldiğinden beri oynadığı tüm maçlarda kaçırdığı gol sayısı ya 2 ya 3 olmasına rağmen taraftarlarca üzerine çok gidilen futbolcumuz. kendisi geldiğinden beri belhanda ve feghouli'nin performanslarındaki artış ortada. kendisine yönelik top oynamıyoruz ama buna rağmen kendine bir şekilde fırsat yaratıyor ve gollerine devam ediyor. desteklemek gerekir hele ki 5 hafta kalmış ve 5 te 5'in şampiyon yapacağı bir 5 hafta...
 • 1631
  20 nisan 2019 galatasaray kayserispor maçında ndiaye'nin aşırtma deneyip kaçırdığı pozisyondaki pası gayet güzeldi.

  onun haricinde geriye gelip oyuna yardımcı olması, hareketli olması da geçmiş haftalara oranlar gelişme katettiği alanlar.

  daha iyi olacaktır ancak esas konu, sezon sonu 12-15m arası teklif gelirse satılıp satılmayacağı.

  ben iyi bir diagne'nin iş yapacağını düşünüyorum, bunun için de iyi bir sezon öncesi kampı ve uygun bir sistem olmalı.

  seneye bizde 25-30 atarsa kapı 25m'dan açılır.