• 40
    tottenham hotspur son 2 senede kendisinin yönettiği takıma harcayacağı parayı stada harcamış, buna ve giden oyunculara rağmen şampiyonluk alamasa da takım kalitesini korumayı başarmış, daha önemlisi yıldızlarını elinde tutma başarısı göstermiş adamdır. bu noktada, hem kendisinin oyuncu idaresi, oyunculara olan güveni ve oyuncuların pochi sistemine olan güveninin ne derece fazla olduğunu görüyoruz.

    açıkçası soton döneminde başlayan ve tottenham ile devam eden süreçte, tottenham ile şampiyonluk yaşamazsa bir şeyler eksik kalır. takımın temel ihtiyacı 2-3 oyuncu zaten, fazlası değil. umuyorum 2019-20 sezonunda, elinde transfer bütçesi de olacağından eksikleri giderecek ve en azından bir kupa alacaktır.
  • 41
    17 nisan 2019 manchester city tottenham maçında adam yiyen orta sahası(sissoko) sakatlandığında(skor 3-2'ydi ve totnım eliyordu) yerine yine bir orta saha alıp aynı düzene devam etmek yerine, llorente'yi alıp oyuncu değişiklik hakkını farklı şekilde kullandı ve 4-2'den sonra 4-3'ü de llorente ile buldu. skor 4-2 olunca forvet almaktansa bu hamlesiyle maçın içinde olan ve maça ısınmış oyuncuyla gol bulması benim gözümde maçın olayıdır.

    ben yerine sissoko yerine benzer tip fizikli bir orta saha alır diyordum. işte o yüzden ben tv.de izliyorum o genç yaşında şampiyonlar ligi yarı finalinde :(