• 20
  13 şubat 2018 juventus tottenham maçında allegri'ye karşı zor bir sınav vermektedir. bu sezon * sarri'nin bile geçemediği bir sınav. üstelik kendi takımı biri konsantrasyon eksikliği diğeri ise bireysel hatadan 2 tane aptalca gol yedi. ve ortada dünyanın en zor gol yiyen takımı var belki de... işi cidden zor.

  şuan dakika 30 ve tottenham defansı, juventus yarı sahasının ortasına yerleşti bile.
 • 21
  sağ bekte aurier ve trippier arasında gidip gelen hoca. walker sonrası gerçekten net bir aday çıkmadı oraya. aurier o niyetle alındı ama büyük hayal kırıklığı. bence trippier daha iyi bir oyuncu.

  yine sol bekte davies yoklukta idare edebilecek bir oyuncu. bir sağlam orta keser, geri kalan özellikleri ayırt edici değil. bir sonraki transfer sezonunda oraya da çözümü düşünmeli.

  davinson sanchez de ilk bakışta stoperde taş gibi gözüküyor ama alakası yok. baya defolu bir oyuncu, kendisinden anca yedek olur. takım alderweireld'i çok arıyor gerçekten.

  onun dışında kesinlikle birinci sınıf bir hoca. ve büyük takım hocası. bir ingiliz takımına deplasmanda bu kadar pozitif futbol oynatmak yürek ve beceri ister. kendisine sonuç ne olursa olsun tebrikler!

  (bkz: 13 şubat 2018 juventus tottenham maçı)