• 3680
  malesef galatasaray kendisini hak etmiyor. sen gel düşük maaşla imza at. tabi bu düşük maaş takımda oynayan diğer oyunculara göre düşük. sürekli yedek kal.

  nesli tükenmekte olan dedeler oynasın diye 6 ay fişin çekilsin ve sen bu süreçte her maçı izlemeye gel destek olmaya devam et. bütün bu olaylar yaşanırken tek kelime sitem etme.

  kalite, yetenek olarak tartışmaya açıktır ama kimse kusura bakmasın biz bu adamı hak etmiyoruz. inşallah en kısa sürede düzenli forma giyebileceği bir takıma gider.
 • 3687
  26 ocak pazar konyaspor galatasaray maçında oyuna alınmama sebebinin "zaten saracchi sakatlandı bir de linnes'i kaybetmeyelim simdi" düşüncesidir umarım.
  öbür türlüsü yani gönderilmesi terim'in yapacağı en büyük ayıp olur. bu adamın ve ailesinin ahını da bir daha çıkaramaz.
  kaldı ki ikinci yarıda oynadığı maclarda da o kadar gömülecek bir performans göstermedi.
  her türlü mariano'ya tercih ederim. 26 ocak pazar konyaspor galatasaray maçında mariano hücum aktivitelerinde birkac defa harika pas attı evet ams defansif olarak iyi değildi. karşısında da kendisini çok zorlayan birisi yoktu. mariano kalsın linnes gitsin demek büyük ayıptır.
  bu sezon yani 2019 2020 sezonunun ikinci yarısının kırmızı çizgisi benim adıma linnes'tir. zira kendisini göndermek demek çalışkan efendi adama deger vermemek demektir. bu da benim gözümde terim'i gerçekten bitirir.
 • 3688
  6 ay top oynamamış, oynamadığı süre boyunca dönmesi için dua edilen, döndükten sonra 2-3 maçtaki kötü olmayan performansına rağmen, yetersiz ya, o yüzden gönderecek hoca diye çöp ilan edilen cefakarımız.

  6 ay top oynamamış biri için ilk maçında tsubasa performansı bekleyip yetersiz diyenler, cidden baskete voleybola merak sarın bu ara.
 • 3690
  2109-2020 sezonunun ilk yarısında lisansı çıkarılmadı, fakat ikinci yarıya başlarken lisansı çıkarıldı. terim, nagatomo'nun gideceğini üstü kapalı olarak söylemişti. kimseyi gonderemiyorsak, makul şartlarda sozlesmelerini fesh edemiyorsak ve linnes için teklif varsa para kazanmak için satmak zorunda kalabiliriz. önümüzde euro 2020 var ve belki de linnes daha çok forma giymek istediği bir takıma gitmek isteyebilir. o nedenle elde para eden yabancıları satacağız, çünkü başka çaremiz yok.
 • 3691
  galatasaray’a geldi, 50 gündür antreman yapmıyordu. oynamıyor diye tepki gösterildi. arkadaşlar konsol oyunu değil bu 50 gündür antreman yapmayan adam nasıl oynayacak dedik. ofsaytlandık.(bkz: #1889424)

  bugün de 6 aydır oynamıyor ne bekliyorsunuz deniliyor. haklılık payı yok mu? var. ancak arkadaşlar emre akbaba 7 aydır sakattı. şener özbayraklı kadroda yazılıydı ama hazırlık kampının yarısını sakat geçti. oynadı sakatlandı bi daha oynadı yine sakatlandı. 3-4 maç anca oynayabildi. 3-4 maç oynayabilmiş en az 2.5 ay sakat geçirmiş şener fizik kondisyonu konusunda linnes’ten çok daha dezavantajlı durumda. linnes maç oynamadı sadece ama antremanları tam yaptı. diğer tarafta antreman dahi yapamadığı halde linnes’ten daha iyi dönen oyuncular var.

  iyi dönemedi, ama kadro dışı kalırken de iyi değildi. hazırlık maçlarını hiç izlememiş gibi entryler giriliyor. pozisyon almayı bilmiyorsa bir futbolcu bilmiyordur. yada savunması kötüyse kötüdür. oynadıkça ritmi, vücut koordinasyonu artar. bu dünyaya norveçli gelmek varmış cidden.