• 3654
  siyah ya da beyaz değil. gri. kendisinden ne alacağınız belli. on üzerinden sekizlik oynadığını da görmedim, beşlik oynadığını da. ya altılık ya yedilik oynuyor. bir diğer sağ bekimiz mariano'nun sekizlik ya da beşlik oynadığı çok maç var, hatta aylardır beşlik oynuyor.

  edit: 5 yazmışım ama fazla olmuş, mariano 3'lük oynuyor :)
 • 3655
  basit oynamayı bilen takımlar için çok iyi bir bektir.
  dripling yapar, gol atar, attırır. hızlıdır, ikili mücadelelerde fizik olarak ezilmez. 19 ocak 2020 galatasaray denizlispor maçı'nda biraz ürkekti. normal. yarım sezon futboldan uzak kaldı adam. bir kaç maç sabrederse fatih terim kendisine çok faydalı olacaktır. gerçi adı selçuk değil, o kadar sabreder mi bilmiyorum. ama beklentim yüksek linnes'ten.
 • 3656
  sen 3 gün izin yapıyorsun ofise döndüğünde bilgisayarın şifresi neydi diye 15 saniye ekrana boş bakıyorsun. adam 6 aydır çime dokunmadı. kendisini sezon sonuna kadar eleştiren net vefasızdır. bu adam istese norveç'e gider, parasını çatır çatır alır. hatta 6 ay futbol oynamadıktan sonra takıma küser, bazıları gibi arka adalem attı der oynamazdı. o ne yaptı, aslanlar gibi her maça geldi destek oldu. eşini çocuğunu bile yollamadı. antrenmanlara tam katıldı. basın açıklamalarında bir gün bile galatasaray'ı küçümsemedi. çalışıcam daha iyi döncem dedi.

  ama size belhanda lazım. müstehak abi. küfür edecek, el kol yapacak taraftara ya da evlat kontenjanından oynamadan paralarla video çekip sosyal medyan paylaşan futbolcu lazım.

  geldi, iyi niyetiyle sağ bek oynamaya çalışıyor. sanki hatalı gol yedirdi adam. hatta fizik olarak kendini hazır tutmuş belli ki 90 dakika boyunca çizgide gayette bindirmeye çalıştı. biraz vicdan sahibi olan şu çocuğa sahip çıkar, korur kollar.

  aslanım linnes, her zaman arkandayız. büyük karakterli adamsın. sesin az çıkıyor diye, kurda kuşa yem ettirmez bu taraftar seni. galatasaray'ın gerçek çocuğu...
 • 3657
  vefa diyorsunuz ya hani, vefayı bu adama göstereceksin işte.

  beğenmiyor olabilirsin, o zaman yollarsın saygı duyarım, tercihtir. ama sen, bugün yolluyorum desen en az 5 6 anadolu kulübünün kendisine kontrat vereceği adamı transferin son günü, ona böyle hiçbir bilgi verilmemişken kadro dışı bıraktın. adam bir kez çıkıp da kötü bir şey demedi, hadi bu tamam, düzgün karaktermiş, helal olsun der geçersin ama adam eşiyle çocuğuyla maçlara gelmeye devam etti. bu adam desteği hak ediyor arkadaşlar.

  çok mu iyi oynuyor, hayır ama bu adam 6 ay sahaya çıkmayıp da ilk oynadığı maçta harika bir performans sergileyecekse zaten kadro dışı bırakan herkesten(hoca dahil) bir hesap sormak gerekir, böyle karar mı olur diye. elbette kötü oynayacak. ama bu takımda birine sabredilecek, kredi tanınacaksa benim için ilk sırada bu adam vardır.