• 3101
  ne zaman bekler cezalı, sakat vs. duruma gelmiştir forma mecbur kendisine kalmıştır, elinden geleni fazlası ile yapmasına rağmen bir hafta sonra mutlaka yine yedek kalmıştır.

  her iki bek futbolcumuzda vasat altı performans sergiler iken kendisini gözler aradığında, forma adaletinden söz edilip durulmuştur.

  halbu ki böyle bir adalet sistemi selçuk inan denen futbolcunun sözleşmesinin uzaması ile birlikte kesin ve katti olarak görülmüştür ki yoktur, olmamıştır.
 • 3103
  selçuk oynarken diğer futbolcular nasıl onu kesemez denmiyor da nasıl oynar bu adalet mi deniyor. ama linnes oynamadığında demek ki bu kötü haldeki marianoyu bile kesemiyor deniyor. yani selçuğun oynaması adaletsizlikten, linnesin oynamaması adaletten kaynaklı. bu adalet terazisinde bir tuhaflık var. ben linnes'in çıkıp da döküldüğü 2 3 maç anca gördüm. ancak marianoyu en son ne zaman iyi oynarken gördüm hatırlamıyorum. bu adam derbide dahi dökülmedi gol attı ayakta kaldı. gerçekten acayip hakkı yeniyor bu adamın.
 • 3104
  kendisinin oynamaması konusunda atlanan bir şey var :

  bu adam formsuz, kötü veya saygısız diye kenarda bekeltilmiyor. oyuncu özellikleri nedeniyle tercih edilmiyor.

  eleştirecekseniz bunu eleştirin gözünüzü seveyim.
  'oynadığında iyiydi, mariano kötü oynadı e neden linnes oynamıyor ' diye eleştirmeyin.
  not :bence de mariano'nun üstlendiği role baska bir alternatif üretilerek sağ bek kendisine teslim edilmelidir.
 • 3108
  oynadığı maçları da gördük beyler, her maç ayağının altından taca kaçırdığı topları da gördük, her maç savunma zaafiyeti yaratmasını da gördük, fizik gücü desen güçlü değil, hücumda yaratıcı da değildir.

  sadece çalışkanlık derseniz, o paraları bana verin ben göz kası bile yaparım.

  enterasan şekilde asıl mevkisi olmayan sol bekte daha iyi oynuyor. bütün sene sol beki yedeklesim diye tribünde beklteceğime bir yabancı orta saha daha alır, süleyman luş ile profesyonel sözleşme imzalar, devam ederim.