• 3096
    kendisi takımda taraftarlar arasında belki de en sevilen en çok krediye sahip olan oyuncudur. öyle ilk kötü oyununda gömülecek oyuncu değildir.
    hem sağ bek performansı hem de solbek performansı orta üstüdür, çok çok kötü oynadığı maç hatırlamam, pozisyon bilgisi sıfırın altına inmiş bek oynamak için yeterli enerjiye sahip olmayan mariano yerine milyon kere tercih ederim.
  • 3100
    şu anki form durumlarında bana göre sol bek oynaması gereken oyuncu. mariano’nun yavaşlığı her ne kadar işin defansif kısmında sıkıntı oluştursa da hücuma çıkışta ve oyun kurulumunda oynadığı rol lig bazında düşünecek olursak daha kıymetli. ligde bu defansif zaafiyetleri tolore edebiliriz, tıpkı geçen 2 senede ettiğimiz gibi. ben 3.haftadan sonra gelecek milli takım arasından sonra mariano-belhanda-feghouli üçgeninin ligde yine fark oluşturacağını düşünüyorum. ancak nagatomo sezona mariano’dan daha kötü başladı ve oyun kurulumunda takıma bir faydası da yok. en ufak bir preste eli ayağına dolaşıyor. iyi yaptığı defans kısmında da denizli deplasmanında pozisyonunu çok kaybettiğini gözlemledim. bu yüzden bir süreliğine linnes sol bek oynamalı.