• 775
  oynadığı oyun ve hırsı itibariyle takımın en iyisi denilebilir. ancak şu sakatlık probleminin artık çözülmesi gerektiğini düşünüyorum, zira kabak tadı vermeye başladı. her maç öncesi durumu kritik veya ısınmada bir aksilik yaşıyor. maç içinde sıradan ikili mücadeleler sonrasında spikerler lemina sekiyor dedikçe keyif kaçırıyor.
 • 777
  (bkz: #2813637) sakatlaması kadar doğal bir şey olmayan futbolcu. sezon başında selçuk bizim evladımız deyip sözleşme uzatmak yerine kulübeye doğru düzgün bir alternatif koysan ya da taylan'a hala genç oyuncu muamelesi yapmasan evinde lig sonuncusuna karşı oynadığın maçta* bu arkadaşı dinlendirebilirdin. tabi bunun için önce top oynayabilmen gerekiyor. bu adam sürekli sağı solu bandajlı şekilde maça çıkıyor. 3 günde bir maça çıkıp her maç tek başına savaştığı sürece sakatlık yaşamaya devam edecek. 1 ay sakatlık yaşadıktan sonra 27 ekim-13 aralık* tarihleri arasında tam 13 maça çıkmış adam hala neden sakatlanıyor diye soruluyor. bu adam robot mu?
 • 778
  oyun zekası mükemmel, hem defansif ve hem de ofansif anlamda çok iyi işler yapıyor, çok ihtiyacımız olan bir oyuncu ama eğer bonservisi falan alınırsa yandık, kağıt helva gibi adam ya karnı ağrıyor ya ayağı ağrıyor sene başından beri kırk kere sakatlandı, şimdi taraftar da çok beğeniyor ki sağlam bi üç yıllık kontrat yaparlarsa şaşırmam.
 • 779
  aralik ayi geldi ama sakatliklardan, hazir olamamaktan bir turlu kurtulup iki tane ust uste kaliteli 90 dakika cikaramadi.

  birkac ay once kendisi hakkinda bizim subat'ta forma girecek kiralik oyuncuyla kaybedecek vaktimiz yok yazmistim, ve o zaman yazarken subat ifadesinin neredeyse bokunu cikarmak boyutunda bir abarti oldugunun ben de farkindaydim. ama simdi bakinca ben lemina'nin subat 2020'de 4 tane 90 dakika oynayabileceginden de suphe eder hale geldim.

  yazi takimsiz gecirmesi sanssizlik olabilir, ama bu sureci bireysel idmanlarla degerlendirmemesi kendisinin cok iyi bir profesyonel olmadigini gosteriyor. ama zaten allah vergisi yetenegi ve fizigiyle eger iyi bir profesyonel olsa yolu buraya dusmezdi.
 • 781
  her maç orasını burasını bir yerini tutarak oyundan yaka paça alınıyor.

  kronik rahatsızlığını ben görebiliyorum, sağlık kontrollerinden nasıl geçmiş hayret ediyorum.

  haftada 1 halısaha maçını kaldırabilecek durumda bile değil.
  kendine bakmıyor mu antreman olarak oyunculara yanlış mı yükleme yapılıyor anlamadım ama net olan bir şey var, bu elemana güveninilip yola çıkılmaz. kadro planlamasında as kadroya yazılamamalı, yazılırsa sakatlık işte şanssızlık diye bahane üretiriz.
 • 783
  çok yetenekli ve öz güveni yüksek bir oyuncu. takıma tempo yaptırmada, topu ileri taşımada, savunmamızı rahatlatma gibi konularda gerçekten çok başarılı.

  normalde kendisiyle ilgili bir entry'im ofsayt listemin en tepesinde. transferinin gereksiz olduğunu, onun yerine bir stoper almamız gerektiğini söylemiştim ama en azından lemina konusunda haksız olduğum ortaya çıktı. (stoper ihtiyacımız hâlen var orası ayrı.)

  bir de şu sakatlık mevzusuna gelecek olursak; arkadaşlar zaten bu adam bu tür problemleri yaşamasa ya juventus'ta kalır ya da en kötü ihtimalle premier lig'de southampton değil arsenal falan yapardı. biz youtube'dan izlerdik en fazla anlayacağınız.