• 1002
  madem sattigin kadar al cezasi aldik. rodrigues ve feghouli takimda kalacakmis. dolayisiyla gomis'i satip bonservissiz olarak muhakkak kendisine cokmemiz gerekiyor. gomis bu sene imza parasiyla beraber toplamda 6.5 milyon euro maas almis bizden. ayni paraya balotelli de gelir neden gelmesin?

  kendisinin su an icin en ciddi talibi marsilya, ama onlar sampiyonlar ligi'nde degiller ve maas olarak bizim kadar yukari cikamazlar. bence istersek almamizin onunde engel yok.

  edit: gomis'in marsilya'dayken aldigi maasla balotelli'nin nice'te aldigi maas neredeyse esitmis.
 • 1004
  çok sorunlu ve sıkıntılı olsa da aslında çok duygusal, sahiplenmeye ve sahiplenilmeye aç bir futbolcudur. tabiri caizse şansı bir türlü şansı yaver gitmemiş kötü insanlarla karşılaşıp yolu geneleve düşmüş hayat kadınıdır. eğer biz kendisine bir miroğlu olabilirsek yani kendisinin hiç görmediği sevgiyi, saygıyı kendisine gösterirsek çok büyük başarılara imza atabilir. en azından ben böyle düşünüyorum. gel ulan karaoğlan kurtaracağız seni bu hayattan.
 • 1007
  takımımıza gelmesini çok istediğim italyan forvet. düşüncem taraftarımız ile müthiş bir uyum yakalar.
  gomis'in gitme ihtimaline karşı tabi ki düşüncem.
  riske gerek var mı derseniz, bence var. malum gelen sınırlama ile bonservissiz alabileceğimiz en kaliteli forvetlerden. keşke çok uçuk istekleri olmasa ve cl avantajımız ile imza attırabilsek. olma ihtimalini çok düşük görüyorum üzülerek.
 • 1009
  emre mor'la birlikte solda adını her gördüğümde canımı sıkan forvet oyuncusu.

  renktaşlarımı anlıyorum. gerçekten. fatih terim dünyada futbolcuları ile ilişkisi en iyi olan 3-5 teknik direktörden birisi. balotelli'yi de adam edebilir. ancak... ya edemezse?

  türkiye'deki takımlar arasında maddi durumu en kabul edilebilir olan takım galatasaray olmasına rağmen bizim bile maddi durumumuz kötü. bir yılda en az 4 milyon euro isteyecek sorunlu bir oyuncuyu transfer edersek ve bu transfer başarısız olursa ne yapacağız? daha da önemlisi.. fatih terim'e de haksızlık etmiş olmuyor muyuz? ben fatih terim olsam, bana son yılların en sorunlu oyuncusunu transfer ettik deseler küfrederim.

  dünya'da futbolcu kalmadı sanki.