• 2221
  atamadığı paslarla kanser eden, attığı paslarla adele sakatlayan futbolcumuz.
  milletin sağ beki win&win, bizimki lose&lose :)

  http://gss.gs/eO7

  zorunlu edit: video linki malesef çalışmıyor ve ben de aynı videoyu bulamadım. videoyu bulan arkadaşımız olursa yeni linki paylaşmasını rica ederim.

  ben yine de videoyu kısaca anlatıyım, gözünüzde canlansın. hem falcao’nun hem sarrachi’nin konyaspor maçındaki sakatlık pozisyonlarında topu elli metre diagonal pasla önlerine atan oyuncumuz mariano. namı diğer top çarpıtarak bel kıran mariano. büyük ihtimalle gözünüzde bile canlanmadı fakat mariano bu iki pası da atan isim.
 • 2222
  mariano ne çok gömülecek ne de çok övülecek bir oyuncu. biz de ki ilk iki senesi fena olmayan bir performans gösterdi. bindiren bir bek değil ama oyun zekası ve tekniği temizdir.

  yaşından dolayı hızınında olmamasında olayı performansı aksıyor. önünde hareketsiz feghouli ile bu kadar oluyor. hızı olsaydı halen la liga da oynuyordu. kariyerinde fransa,ispanya yapmış bir oyuncu. bize geldiğinde 31 yaşında idi.

  toplam olarak 3 sezonda 81 maça çıkmış. zaten yaşla beraber yoğun temponun altında eziliyor. hafta da bir maç yapsan belli yere kadar dayanır. kupa,avrupa,lig derken adam da yoruldu.
 • 2223
  (bkz: 26 ocak 2020 konyaspor galatasaray maçı)

  bu maçtaki aldatmacalı performansı göz önüne alınarak takımda kalması isteniyorsa vah bizim halimize. konyaspor gibi rakip yarı sahaya bile geçmeye niyeti olmayan futbol katili bir takıma karşı gösterdiği vasat performans asla yeterli değildir. kendisi yaşlıdır bizim için fazladır. mutlaka gitmelidir. kendisi ile birlikte yanında ekürisi yuto nagatomo'yu da goturmelidir.
 • 2224
  yine toz kondurulmayan yaşayan ölü sağ bek. kusur hep feghouli'de mariano filan çok iyi oyuncu ama ahh bu feghouli var ya! fiziksel yetersizliklerini, kenardan bindirme yapamayışını geçtim. yahu adam orta açamıyor, bundan büyük emare mi olur? adam futbol oynamıyor, bildiğin yakar top oynuyor. sene başından beri bir tane ortası hedefi bulamadı. 100 ortasından 90'ı rakibe çarpar kalan 10'u da ya taca gider ya ceza sahası dışına. bunu mu layık görüyorsunuz galatasaray'a?
  size bu mariano müstahak diyeceğim ama olan yine bize oluyor.
  kimse linnes dünya starı demiyor ama sağ kanadımızda yaşayan ölü oynar diye zorunlu bir kural yok ise linnes oynasın. en azından adamın nabzı atıyor.
 • 2225
  adam hersene ayni gec forma giriyor. yasindan dolayi midir bunyesinden midir suyundan midir bilmem ilk yari elestiriliyor ikinci yari sampiyonlukta pay sahibi oluyor adam. ve yasi ilerledikce sezon basi performansi daha da dusmeye basladi gecmise nazaran. suan yine yukselis doneminde. bence hazir yukselisteyken sezon sonu beklenebilir. asil hata sezona mariano ile baslamak.