• 1581
  mariano'nun astronomik yıllık ücretini hiçbir takım karşılayamayacağı için boşuna ümit bağlanmaması gereken oyuncudur. cebine parasının bir kısmını koyarız, o zaman belki bonservis gelebilir.

  genelin aksine ben kendisinin hücum performansını beğeniyorum. ffp olduğu için, nagatomo'nun da bu sene sözleşmesi bittiği için seneye hem sağ bek hem de sol bek aramak zor olacağı için kendisinin sözleşmesini 1 sene marcao'nun aldığı ücrete uzatmalıyız.
 • 1582
  2000 model bir arabanız olduğunu düşünün. eskilerin orta sınıf için güzel bir arabası olsun bu. ilk aldığınızda kötü arabalarınızın yanında paril paril parildayan bu arabanız yıllar geçtikçe artık yıpranır, bakim masrafi zaten coktur, beni değiştir diye bağırır. bir de ikinci bir araban vardır. model olarak daha gençtir ama biraz daha hız limiti düşüktür, hızın daha düşüktür ama konforun biraz daha iyidir. bakim masrafi birinciye gore düşüktür ama yine de az değildir. üçüncü araban ise düşük seviye araçtır ama kisa mesafede isini görür. bakim maliyeti de düşüktür, ama yolda bırakma riski de diğerlerine göre fazladir.
  bu durumda iki seçeneğin var. ya ilk ikisini birden satar gerekirse paran varsa ustune de biraz koyar yeni iyi bir araba alırsın. o yeni araba ve üçüncü araban olan dusuk profilli aracla yola devam edersin. paran yoksa da biraz daha idare edeyim dersin.
  mariano, linnes ve sener özelinde durum budur.