• 1269
  sakatlık durumunun ne hale geldiğini ve benfica maçında oynama durumuyla ilgili bir gelişmenin olup olmadığını merak ettiğim oyuncudur.

  mariano' nun varlığı hücum konusunda çok büyük avantaj sağlıyor. feghouli' nin diğer maçlarda olduğu gibi bolca içeri katederek oynamaya devam edecektir. linnes iyi niyetli olarak sağdan bindirmeler yapsa da pozisyona çevirme ve tehlike yaratma konusunda sorunlar yaşayabiliyor.

  10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçında nagatomo' nun soldan getirdiği ve iyi ortaladığı iki topta diagne iki tane kafa vuruşu yaptı ama gol olmadı.

  benfica maçında ve geri kalan diğermaçlarda mariano düzenli olarak forma giyebilirse diagne' ye çok pozisyon hazırlar diye düşünüyorum. sağ kanattan gelişebilecek pek çok tehlikeli atak yaratabiliriz.

  (bkz: 14 şubat 2019 galatasaray benfica maçı)
 • 1270
  ben de kendisinin bir an önce hazır olmasını istiyorum fakat bana göre bu sene gösterdiği performans linnes'in birkaç adım gerisinde. bu yüzden benim 14 şubat galatasaray benfica maçında mariano hazır olsa dahi görmek istediğim kişi linnes. bunun sebebi ise her ne kadar ikisi de hücum bekleri oldukları için defansif zaafiyetleri varsa da linnes'in bu zaafiyetini hızıyla kapattığını düşünüyorum. hemen anketi koyayım https://anketinho.com/767 sözlüğün görüşlerini merak ediyorum.
  edit: şimdi düşündüm de veysel sarı-sabri sarıoğlu-tarık çamdal üçlüsünden nerelere geldik.
 • 1271
  2018 - 19 sezonunun ilk devresinde formda olmasına rağmen linnes yerine mariano tercih edildi. bunu ben çok sık eleştirdim. sanırım terim'e en çok kızdığım iki noktadan biri linnes meselesiydi.

  ikinci devredeki mariano o ilk devredeki bitik halinden fersah fersah uzaktı. yeni kondisyoner belli ki etki etmişti. madem öyle, mariano sağlıklıyken, fitken, formdayken bu takımın as sağ bekidir. linnes her zaman için önemli bir oyuncu ama mariano iyi durumdayken başka bir seviyenin oyuncusu.
 • 1273
  bugünkü idman raporumuz: "florya metin oktay tesisleri'ndeki antrenmanın ilk bölümünde salonda bireysel core stabilizasyon çalışması yapıldı. daha sonra jupp derwall antrenman sahası'nda topla ısınma ile devam edildi. antrenmanın ana bölümünde ise teknik direktörümüz fatih terim yönetiminde oyunsal formda taktik çalışma gerçekleştirildi. antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketleriyle tamamlandı.

  mariano, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalara katıldı."

  mariano dönmüş. süper haber...
 • 1274
  kendisinin sağlıklı ve formda olması çok önemli. *

  özellikle iç sahada tulum çıkarmamız gereken periyota geldik. mariano'nun hücum gücü burada ekstra önemli. feghouli, mariano, belhanda uyumu bizi çok etkili yapıyor.

  keza deplasmanlarda da şapkadan tavşan çıkarma ihtimali olan birisi. diagne'nin de takıma katılması ile birlikte asist sayısında veya kilit pas sayısında bir artış bekliyorum.