• 513
  genel performansından çok memnun olmakla, takımın olmazsa olmazı olduğunu düşünmekle ve hatta takımda en sevdiğim oyunculardan bir olduğunu söylemekle birlikte;

  22 ocak 2018 kayserispor galatasaray maçında ikinci yarıda kanadı otobana çevrilmiştir, ki garry de genelde kendisini bir iki pozisyon haricinde pek yalnız bırakmadı dünkü maçta, yediğimiz baskının tehlikeye dönüşmesinde bu durum önemli bir rol oynamıştır. kesinlikle bu takımın oyuncusu olmayan latovlevici ile savunma anlamında dün oynanan maçın ikinci yarısında neredeyse benzer bir performans göstermiştir.

  kesinlikle ilerleyen haftalarda bu maçtaki gibi oynayacağını düşünmüyorum, performansı bildiğimiz seviyesine hatta daha üstüne çıkacaktır, takımın iskeleti dediğimiz adamların başında duruyor, çok kaliteli bir oyuncu, şampiyonlar ligi böyle oyuncular ile oynanır, şampiyonluğu ve önümüzdeki seneyi bana iple çektiren oyunculardan.
 • 515
  (bkz: 22 ocak 2018 kayserispor galatasaray maçı)'nda ilk sezonun ilk devresinde gösterdiği performansa yaklaşamamıştır. kendisini hayvan gibi severim ben de, belki bu sene en sevdiğim transferimiz ama dün hiç iyi değildi bu adam. ikinci yarı kanadı otoban oldu + sağdan oyun kurup, son çizgiye inip orta(lar) yapma rolünü oynamadı hiç. fatih hoca ona bu tarz görevler vermeyecek anlayabildiğim kadarıyla. üstelik bu amaçla alınmış bir bek oyuncusu. standart bir bek gibi defansta top kesip hızlıca pas versin, arada bindirsin yapması için transfer edilmedi. oyun sıkıştığında orta sahaya markaj geldiğinde takımı rahatlatsın, takımı ileri çıkarsın, hatta genelde ilerde oynasın, olması gereken bu. umarım kendisini eskisi gibi tam verimle kullanmaya devam ederiz
 • 516
  22 ocak 2018 kayserispor galatasaray maçında ikinci yarıda özellikle rakip bekin değişmesi ve sürekli ileri çıkması nedeniyle hücuma katkı sağlayamadı. hızlı bir oyuncu olmaması nedeniyle savunmada zaman zaman sorun yaşadı. bunu ilk yarıdaki maçlarda da görmüştük. ancak oyun bilgisi ile nerede duracağını çok iyi biliyor ve bu hız dezavantajını zaman zaman kapatmasını sağlıyor. kayserispor maçının ilk yarısında oyun kurucu gibi oynadığı dönemler oldu. bunu daha çok yapacaktır eminim. ancak unutmayalım sakatlıktan yeni çıktı ve tüm takım gibi fiziksel olarak hazır değil. ayrıca mariano geriye yaslanan takımın beki değil. bu nedenle de bu maçın ikinci yarısında sıkıntı yaşadı.