• 42
  normalde bu kelimeyi futbol ve ya futbolcu yorumlarken kullanmayı sevmem ama "balon" kelimesinin çok yakıştığı bir oyuncu. top kontrolü yok, dribling ve top sürme yok, frikikleri kaleyi bile tutmuyor, kafa topu çok zayıf, bitiricilik desen başladığı son 27 maçta 4 gol atmış. biri bana anlatsın hele bu arkadaş nasıl united'ın forveti ve 10 numarası.
 • 44
  ilk çıkış yaptığı dönemde son dakika golcüsü olarak nam salan golcü diyemeyeceğim ileri uç elemanı. kendisinin çıkışına benzer çıkışı 2000'lerin başında obafemi martins inter takımında yapmıştı. o da rashford gibi üzerine pek birşey koyamadığı için zaman için kayboldu gitti. en son çin'de oynuyordu.
 • 45
  balon mu? burada yazılanları artık komik buluyorum.

  müthiş yetenek ve kendini gittikçe geliştirecektir. berbat bir takımda su an için sırıtması normal.

  balon olduğuna göre futbolda herkes 30-35 yaşında ve tecrübeli olmalıdır. çıkış yapanlar genellikle balon oluyor çünkü.

  sane, sterling, de ligt, joao felix filan da bir mac kotu oynadıklarında balon olabilir.
 • 47
  işte tam da bu yüzden büyük takımlarda futbolcu yetişmez. sadece burası için söylemiyorum ya da sadece galatasaray taraftarı için de söylemiyorum. ülke olarak futbola bakış açımız bu. bir oyuncu eğer gol atmıyorsa o oyuncu çöp oluyor, balon oluyor. yaptığımız sporu sevmek değil, sadece skora göre taraftarlık yapmak.

  24 nisan 2019 manchester united manchester city maçında maç 1-0 olduktan sonra topu topuğuyla çok güzel önüne almış ve lingard'a al da at demiştir. man. city gibi dünyanın en iyi takımlarından birine karşı tek başına ne yapsın ?

  ey romalılar, futbol artık takım oyunu. takımın ne kadarsa o kadarsın. sistemin ne kadar güçlüyse o kadar güçlüsün. bernardo silva bu sene man. utd'a olsa muhtemelen balon bile denmeyecekti kendisine ama man. city'de şampiyonluğun en önemli oyunculardan biri haline geldi.

  zevkle izlediğim ve beğendiğim oyunculardan bir tanesi. umarım çok daha üzerine koyarak devam eder.