resim
Marcos do Nascimento Teixeira
Takım:Galatasaray
Mevki:Stoper
Yaş:25
Boy:1.85
Uyruk:Brezilya
 • 3686
  kerem* ile yaşadığı tatsız olaydan sonra oynadığı ilk maç olan 16 eylül 2021 galatasaray lazio maçında görücüye çıkmış futbolcu. maçta ekstra motive ve ekstra konsantre olduğu yadsınamaz bir gerçek. varlığının ne derece önemli olduğunu nelsson gibi ayağı iyi bir stoper ile birleşince daha da ortaya çıktı. taylan, marcao ve nelsson üçlüsünü presten rahatlıkla çıkabiliyoruz.
 • 3687
  şu an ingiltere, ispanya, almanya, italya, fransa gibi liglerde ortalama bir takımda oynuyor olsaydı, olası transfer girişiminde kapının 30 milyon euro gibi bir bedelle açılacağı futbolcu.

  bize geldiği dönemde sadece ilk maçını izleyip piyasa değerinin birkaç yıl içinde 12-15 milyon euro bandına çıkacağı konusunda kaliteli bir olta takımına iddiaya girip kazanmışlığım vardır. aynı kişiyle 18-21 milyon euro bandı konusunda hala devam eden bir iddiamız olmakla beraber, avrupa ve başarılı bir türkiye ligi ile beraber bu iddiayı da kazanacağımı düşünmekteyim. bu bedelin altı bir transfer yapması durumunda da gittiği takımda 25-30 milyon euro bedelleri çok kısa süre içerisinde göreceği için iddia konusunda bir endişem bulunmamaktadır.

  szalai' yi beğenen biri olarak, onunla kıyaslanmasını siklet farkı olarak görüyorum. derseniz ki szalai ve nelsson' un gelişimlerini izleyerek kıyas yapmak istiyorum. eyvallah.

  ama marcao, şu an için bu üçlüdeki büyük abidir.