• 2338
  organize ve profesyonel bir şekilde hakkında algı oluşturulan oyuncu.

  rıdvan dilmen tarafından 2 haftadır normal bir oyuncu olarak tanımlanan oyuncumuz. aynı şekilde basın tarafından sürekli üzerine gidiliyor. bakın burası çok önemli, elimizde para edecek 1-2 oyuncu var ve sürekli o oyuncular hakkında algı oluşturuyorlar. atmadığı tokattan tutun, yaptığı küçük şeyler bile birilerinin zoruna gittiği çok açık.

  ben rıdvan dilmen'in vedat muriqi hakkında hiç kaval kemiğiyle topu kontrol ediyor diye bir cümle kurmadım. bunu bilinçli yaptıkları çok açık, çünkü yapmaya çalıştıkları algı yönetme işlerinde hep başarılı oldular.

  belhanda'yı, sofian'ı ,mariano'yu sürekli taraftara kötülediler. aynı şekilde falcao'yu da taraftarın nefret ettiği oyuncu haline getirdiler. sıra marcao ve luyindama'da.

  zamanında ben de eleştirdim marcao'yu, buraya da yazdım zaten fakat olay çok farklı yerlere gidiyor. nerelere gittiğini görmek için bazı olanlara bakmak yeterli zaten.

  sahip çıkmamız gereken, değerinin düşmesini engellememiz ve en önemlisi bu organize kötülüğe dur dememiz lazım.
 • 2339
  türkiye’nin en özel ve karşılığı olmayan futbolcusu. luyindamanın bile karşılığı var bu ligde ancak kendisinin yok. çünkü kendisinin iyi olduğu özelliklere yaklaşacak bir oyuncu yok bu ülkede. 24 ekim 2020 bb erzurumspor-galatasaray maçında evet biraz kötü oynadı. luyindama daha iyi gözüktü ancak baktığımızda luyindamaya göre daha nadir bir futbolcu. luyindama yokken geçen yıl inanılmaz bir galibiyet serisi yakalamıştık. marcao olmasa öyle bir oyun ve galibiyet serisi yakalamamız ise imkansız. kendisi bu ligin en iyi defans oyuncusudur totalde.
 • 2341
  hakkında medyada yapılan yorumlara baktığımda inanılmaz bir derecede dezenformasyon dönen takımımızın en değerli ve en güvenilir oyuncusu. yani yapılan eleştirileri okuduğumda normal bir futbolcu eleştirisi değil de özel olarak yıpratmaya yönelik bir eleştiri yapılıyormuş gibi anlıyorum. normal bir maç eleştirisi nasıl yapılır mesela bir futbolcu x maçta kötüydü konsantrasyonu sağlayamamıştı müdahalede geç kaldı pasları hatalıydı falan ama kendisi hakkında yapılan eleştirilere bakıyorum maç performansından alakasız direkt olarak bonservis bedeli belirlemeler yok şu kadara gönderilirse şükredin falan demeler. hayırdır ya vedat'ın bonservis bedelini sorgusuz sualsiz kabul ediyordunuz da marcao'nun konuşulan bonservis bedelinden mi rahatsız oldunuz acaba ? bu eleştirileri yapanların derdi marcao'nun performansı falan değil belli ki oyuncuyu küstürmek taraftarı etkilemeye çalışmak. yani öyle irrite edici ki direkt anlaşılıyor. tokat olayından sonra bu kendisine bonservis belirleme furyasının başlaması bana manidar geldi açıkçası. umarım camiamızın sahip çıkacağı futbolcudur.