• 2237
  bu saatten sonra satılamaz, satılması teklif dahi edilemez.

  he yarın akşamdan sonra 25 milyon euro'luk bir teklif gelir, o zaman satarsın o başka konu; çünkü 25 milyona 4 tane adam çok rahat alınır. yönetim para olunca alabiliyor.

  (bkz: luyindama ve marcao ikilisi)

  ama 15'e falan olmaz bu iş. 5 maçta 2 gol yedik diye övünüyoruz, bunun başlıca sebebi marcao. çok başka seviye bir futbol oynuyor bu sezon. yok öyle bedavaya verme.
 • 2239
  ozan kabak sturttgart'a satılırken belçika liginden ve portekiz lig sonuncusundan stoper tandemi oluşturulacak denseydi büyük ihtimalle galatasaray camiası bu transferlere izin vermezdi, belçika liginden savunma mı alınır, portekizde adam iyi olsaydı benfica, porto şimdiye kapardı denirdi bugün geldiğimiz noktada bu iki oyuncudan birini satıp aynı ozan kabak transferindeki gibi mevkisine göre olumlu kullanabilirsek bir stoper, bir orta sahayla güzel bir iş başarabiliriz, fakat oyuncu tercihinde dikkat etmemiz gerekiyor, oyuncunun geçmişine değil geleceğine yatırım yapmamız gerekiyor, marcao çok sevdiğimiz galatasaray'ın oyun planını rahatlatan, topu üçüncü bölgeye geçirme konusunda takımın işini kolaylaştıran, türkiye ligi için fazla bir oyuncu, kendisinin oyun içi etkisini gören beşiktaş victor ruiz'i, trabzonspor campi'yi, fenerbahçe ise lemos'u kadrosuna kattılar, satışıyla galatasaray illa ki güç kaybedecektir, yerini doldurmakta kolay olmyacaktır, kjaer'den bu yana fenerbahçe'nin denediği savunma oyuncularının toplam maliyeti kjaer'den gelen bonservis bedelini 4'e falan katlamıştır, takımın en önemli mevkilerinden birisi sezon başı kampını yememiş, takımla beraber çalışmamış bir stoperi hemen getirip adepte etmek zor iş elbette fakat marcao-luyindama ikilisinin devre arası geldiğini ve uyum sağladığını da unutmayalım. ben fatih terim'in bu dakikada gidişine izin verecekse gelecek oyunculara güvendiği için yollayacağını düşünüyorum.
 • 2240
  kaan ayhan 2 milyon €'ya transfer edilmiş olsaydı şu an marcao' nun 15 milyon €'ya satılmasına kimse karşı çıkmazdı.

  2 milyon € vermeyi çok görürsen sonrasında 15 milyon €'dan olursun. bu yılda olan oldu zaten. artık bu yıldan sonra transfer al sat işlerinin profesyonellere ya da işi bilen insanlara bırakılması gerekiyor.

  aynı şekilde beğenmesemde mert hakanın 15 hazirana kadar yatırılması gereken ücret yatırılsaydı şu an belhandayıda gönül rahatlığıyla satabilirdik.