• 1267
  kendisinde iyi bir gelecek görüyorum. özellikle ligin başındaki hamlığını attı. şimdilerde luyındama'nın yokluğunda güven vermeye de başladı. kendisinden zarar etmek bir yana iyi miktar para kazanacağımızı da düşünüyorum.

  öte yandan diyeceğim şey biraz daha başka. 1 aralık 2019 trabzonspor galatasaray maçı'nda yenilen golde kendisine yapılan faulde bile eleştirilen oyuncumuz. arif'in manchester'a attığı golü ararken 3-2'lik schalke maçına denk geldim. orada da yenilen ilk golde drogba'ya yapılan bir faul var ama verilmiyor.
  video şurda;
  https://youtu.be/pB-tMK9SMP0?t=98

  burada drogba'nın itilmesi ve marcao'nun itilmesi birbirine benzer. marcao'ya futbol bu erkek oyunu diyoruz ama güçlü diyebileceğimiz drogba bile öne savrulmuş. hareket halindeki, özellikle zıplamaya çalışan oyuncuya yapılan böyle hareketler denge bozar ve net fauldur.

  kendisine güveniyorum. daha da iyi olacak.
 • 1268
  1 aralık 2019 trabzonspor galatasaray maçında yediğimiz golde açık şekilde faule maruz kalmasına rağmen hala kendisini eleştiren varsa art niyetlidir. ayrıca pozisyonda asıl sorgulanması gereken sahada donk ve n'zonzi varken rakibin en iyi kafacısını marke etme görevinin neden marcao'ya verildiğidir. bir kişi bile basın toplantısında hocaya bunu sormayı akıl edemedi.
 • 1269
  kendisi de takimin geneli gibi dibe vurmus ve artik bir toparlanma cizgisine gelmeye baslamistir. muhtemelen bu noktadan sezon sonuna kadar formu giderek artacak ve sezon sonunda da bekledigimiz marcao seviyesine gelecektir. her ne olursa olsun sezon sonunda mutlaka ama mutlaka hocanin bu futbolcuya bir tatil calisma ve beslenme plani yapmasi lazim. tekrar 15 kilo alip gelirse gelecek sene yine ayni sikintilari yasariz.