• 1098
  sezon ortası ilk geldiği zamanlar gözlerimizin pasını silen futbolcu. geriden sol ayağı ile oyunu çok güzel kuruyordu. defansta taş gibi sağlamdı. şimdiyse gözümüz kanıyor. sanki kaval kemiği ile vuruyor topa. kendisine çeki düzen vermezse devre arasında rusya ya da arap yarım adasında bulur kendini. hoca da taraftar da katlanmaz sürekli hata yapan defans oyuncusuna.
 • 1099
  millet çok çok tuhaf cidden. 22 eylül 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçında ilk yarı zorunlu kaybettiği top dışında, kötü oynamamış, hatta ikinci yarı gayet iyi oynamıştır. siz ne bekliyorsunuz bir futbolcudan? gerçekten ya ne bekliyorsunuz? tamam arada konsantrasyon kayıpları oluyor, ama tek suçlu futbolcu mu? takımın savunması komple sıkıntılı, organizasyon sorunumuz var. teşhisleri yanlış koyup, adama saldırmak nedir ya?
 • 1100
  gözlemlediğim kadarıyla eşinin ikinci hamileliğinin başlamasından bu yana durgun görüntü çiziyor. sahadaki performansının eleştirilmeye başlaması da aşağı yukarı aynı döneme denk geliyor. ilk geldiklerinde birlikte çok görüntüleri vardı, sosyal medyayı çok aktif kullanıyordu fakat gittikçe pasifleşmeye başladı ve en sonunda bazı şımarık galatasaray taraftarı sayesinde tam olarak kapattı.

  23 yaşında brezilya'da doğup portekiz'den sonra türkiye'ye gelen gencecik bir aile babası. yine gözlemlediğim kadarıyla dindar bir hristiyan olarak 23 yaşında dil ve kültür bilmediği türkiye'ye gelip orada çocuk yetiştirmek ciddi psikolojik baskıyla bağlantılı olabileceğini düşünüyorum.

  ki kendisi gelir gelmez eşiyle ülkemizin önemli yerlerini gezerek kültürümüzü tanımaya çalışmıştır. yani çok iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. böyle bir insana puan kayıplarından sonra sosyal medyada mobbing uygulayan insanlara mobbingin babasını uygulamak isterim de, elden gelmiyor maalesef.

  son olarak, eli kulağında bebek bekleyen bir baba adayı olarak söylüyorum. hamile bir kadına, kocası bir iki pas hatası yaptı diye mobbing uygulayan gerizekalılara mobbingden fazlasını uygulamak isterim. aşağılık yaratıklar, başka birşey söyleyemiyorum.

  ali ece'nin meşhur sinirlendiği videosu geldi aklıma, topa vuruyor lan bu adamlar topa. karısına niye go home diyorsunuz aşağılık herifler.