• 1046
  kimse yazmamış ama 7 mart 2021 galatasaray sivasspor maçının en iyilerinden biriydi.

  3 haftalık sakatlık sürecinden sonra çıktığı ilk maçta bekleneni veremeyeceğini düşünmüştüm ama yanılmışım. ilk yarıda soldan geldiğimiz her atakta çok güzel tercihler yaptı. bindirmeler yaptı, top kaptı, boşa kaçtı, en iyi pas opsiyonunu buldu... üstüne birde belhanda'ya çok güzel bir orta kesti ama belhanda bomboş pozisyonda dışarı attı.

  umarım sezonun geri kalanında da bu performansını sürdürür. ve yine umarım sakatlık sorunu yaşamaz.
 • 1047
  7 mart 2021 galatasaray sivasspor maçıyla 11 e döndü ve bana göre onun olmadığı maçlardaki kısır görüntü ortadan kalktı. henry ne kadar büyük tehdit ise saracci de onun kadar tehdittir. marcao alıyor topu kafayı bi kaldırıyor saracci rakip saha da çizgiye basıyor 1 top salıyor hop oyun açıldı. ömer bunu yapamadığından dolayı son maçlarda oyun hep sıkıştı. sağ da yedlin yada linneste saracci kadar pozisyon açamıyor ki linnes nedense dün sürekli halfspace kovaladı. diyeceğim o ki son kalan 12 maçta sağlam bir saracci hem defansif hem ofansif olarak gücümüze güç katacaktır. ancak bonservis konusunda sıkı bir sağlık kontrolünden geçirilmesi gerekmektedir.
 • 1048
  takımımızda yeri tartışılmayacak, sağlıklı olması direkt şampiyonluğumuzu etkileyecek sol bekimiz. 7 mart 2021 galatasaray sivasspor maçı da gösterdi ki hem enerjisi hem de gününde olduğunda hücum katkısı çok iyi. belhanda'ya al da at dediği bir pozisyon da oldu. aynı şekilde çok kritik 1-2 defansif müdahalesi de oldu.

  bizim için kritik bir oyuncu olacak, umarım sağlıklı kalır.
 • 1049
  sakatlik bazen guzel sey. abubakar gecen sene sakat olmasa besiktas kramponunu bile alamazdi ama bugun abubakar sayesinde sampiyonluk potasinda cok ciddi bir iddia sahibi olarak ilerliyorlar. saracchi de bizim icin ayni firsat transferine donusebilir. bu kadar sakatlik geciren bir adami leipzig baskasina satamaz. ancak biz aliriz. ve bu kadar sorunu oldugunu soyleyerek cok da ucuza kapatabiliriz bu transferi. kesinlikle sakatlanmasina falan bakmamali ve 2 milyon civarina kendisini kadroya katmaliyiz. bu kadar dinamik ve seri bir oyuncuyu bu lige baska turlu getiremezsin zaten. bu sakatlik bizim icin firsattir. umarim basimizdakiler de boyle dusunur ve bu cocugu alir.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!