• 1033
  gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen... bir şeyleri anlatmak için uzun uzun yazmayı sevmem, 2 cümleyle anlatıyorum aslında meramımı ama moderasyonun da gönlü olsun diye bir şeyler eklemek durumundayım. galatasaray futbol takımının hücumda da savunmada da en büyük silahlarından birisiydi saracchi. form tuttuğu zamanlarda karşısında oynamak ayrı bir belaydı, yaldır yaldır hücuma çıkarken o kanadı savunmak da ayrı bir belaydı. galatasaray'ın en büyük eksiği benim gözümde kendisidir. sakatlığından önce bir maçta neredeyse hiç pozisyon vermeyen galatasaray, rakibe üçer, beşer ikramlarda bulunur oldu. umarım bir an önce sağlıklı bir şekilde sahalara döner. konumu ve oyun tarzı itibarıyla galatasaray'ın en önemli oyuncularından birisi.
 • 1034
  oynadığı maçlarda temposundan dolayı kendisinden çok yararlanıyoruz. mücadeleyi elden bırakmıyor, aynı zamanda hırslı da bir futbolcu ama çok sakatlanıyor be kardeşim.

  bu sezon* şu ana kadar ligde tam 10 maçta forma giyemedi. kendisine tam alışıyoruz ama sonra bir bakıyoruz sakatlanıyor ve 3-4 hafta forma giyemiyor. yokluğunda, o bölgede alternatifi de olmadığı için acayip derecede zorlanıyoruz. keşke sağlıklı kalabilse de, bizde rahat nefes alsak.

  bu sezon kiralık sözleşmesi de bitiyor. açıkçası bu kadar sık sakatlanan birisine güvenip bonservisini almak ne derecede doğru bilmiyorum. büyük ihtimalle de bu sezon sonu bonservisini almadan göndeririz diye düşünüyorum.
 • 1036
  kendisinin bonservisini neden almamamız gerektiği son maçta ortaya çıktı iyice. iyi bir sol bek fakat oynamadıktan sonra iyiliği de bize bir şey katmıyor ömer bayram izliyoruz orada. kendisinin bir tık altı da olsa bize sezonda 30-35 maç tık demeden kesin oynayacak bir adam lazım. o nedenle bu yetenekli arkadaşımıza başarılar dileyip yolları ayırmak en doğrusu

  (bkz: 3 mart 2021 ankaragücü galatasaray maçı)
 • 1037
  enerjisinin takım için ne denli mühim bir şey olduğunu yokluğunda daha iyi anlamamızı sağlayan sol bekimiz. sık sakatlanıyor oluşu ciddi sıkıntı ama son birkaç haftadır durağan görünmemizin ana nedeni taylan'dan ziyade kendisinin olmayışı. ömer bayram iyi niyetiyle bir şeyler yapıyor ama düz birisi; çalım yeteneği yok ve sıfıra inmiyor, oyun içinde sürekli bindirme yapıp kanat organizasyonunu rahatlatamıyor. dinamizm artık futbolun yegane unsurlarından birisi ve saracchi de bu minvalde takımımızın ana unsuru. inşallah kısa sürede döner ve sezon sonuna kadar sakatlık yaşamaz.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!