• 43
  --- alıntı ---

  bugünkü toplantıda 7 yönetici, başkan mustafa cengiz’e istifa etmesini önerdik. salı günü başkanın tv’deki konuşmaları beğenmediğimiz bir tutumdu. pazartesi günü bir dernekte yaptığı konuşmalar ve bunların gazeteye yansıması da rahatsız ediciydi.

  mustafa cengiz ise istifa etmeyeceğini, aday olacağını ve seçimi kazanacağını söyledi. ben de kendisine seçim kazanmasının mümkün olmadığını söyledim. diğer yönetici arkadaşlarımın da görüşleri benimle aynı.

  --- alıntı ---

  clubhouse - mahmut recevik

  nevzat dindar'ın resmi siteden yalanlanan haberi de doğru çıktı.* tarihe sürekli yalan söyleyen galatasaray başkanı olarak geçmek büyük başarı. yorumsuz...
 • 44
  --- alıntı ---

  clubhouse | mahmut recevik: “bugünkü toplantıda 7 yönetici, başkan mustafa cengiz’e istifa etmesini önerdik. salı günü başkanın tv’deki konuşmaları beğenmediğimiz bir tutumdu. pazartesi günü bir dernekte yaptığı konuşmalar ve bunların gazeteye yansıması da rahatsız ediciydi.”

  --- alıntı ---

  ve bu açıklamalarda sonra apaçık belli ki galatasaray'da kaos zirvede. inşallah bir an önce seçime gideriz. freni patlamış kamyon gibi gidiyoruz uçuruma.
 • 45
  kendisi çok bir haltmış gibi davranması bu olay yüzünden değil ama clubhouse çıktığından beri var. zeminin bozulmasından sonra kasımpaşa'ya teklif ettik kabul etmediler falan diye anlatıyordu dostlarına.
  senin işin çıkıp clubhouse'da lak lak yapmak değil icraat yapmak.
  kasımpaşa kabul etmediyse gerekirse sakarya'ya kocaeli'ne git ikna et oralarda oynat takımı.
  benim arzuladığım yönetici profili budur şahsen.
  çıkıp sosyal medya'da bol takipçili hesapları olan kişilerin toplandığı odalarda konuşmak, olmayan işleri anlatmak değil.
  ne faydası olmuş yer işgal etmekten başka yönetim kurulunda.
 • 47
  kendisi yerine recepivedik gelse kulübü ancak bu kadar gülünç duruma düşürebilirdi.

  clubhouse çıktı mertlik bozuldu resmen.

  mustafa cengiz ile birlikte birkaç senedir rezil işler yapıp (saha içi saha dışı) bugünlerde ise ulu orta yerde her şeyi ortaya saçarak tüy de de diken yönetemeyici. bari bir haltlar yediniz şunu kapalı kapılar ardında yapın.

  biz de şu ekipten hakkımızı savunmasını istedik, tff'nin ve tüm yandaşların elimize vurup ekmeğimizi almasını çok normal karşılıyorum şuan.

  ve mustafa cengiz, tek bir kelime daha etme neden biliyor musun çünkü inanmam, basbayağı inanmıyorum işte, böyle de saçma bir yönetimsiniz :(
 • 48
  kendini temize cikarmaya calismis buyuk(!) yonetici. adama sorarlar sen cengizin yonetiminde degil miydin ? ısler iyi giderken bir varlik gosterdin mi ? su an sampiyonluk yolunda dolu dizgin gitseydik cikip yine boyle aciklamalar yapcak miydin ? ama yok isler boka sardi ve siz de bir gunah kecisi buldunuz simdi her halti onun ustune atip guya aradan siyrilacaksiniz. cengiz ve yonetimi, galatasarayin haklarini disariya karsi koruma konusunda basarisizdir ve topunun gitmesi, bir daha gorev almamasi gerekir. asil olmasi gereken budur. bir de cengizin diger branslarda sknti cikaracagindan bahsetmis sanki su ana kadar on numaraydi diger branslar. ulan hepiniz opurtunist koltuk sevdalisi adamlarsiniz yok birbirinizden farkiniz.
 • 49
  sorumlusu olduğu branşın şampiyonasına, türkiye kupası yarışlarına birkez bile uğramamış yerine futbol maçlarına gitmiş sözüm ona yönetici clubhouse'da kalkmış "istifa et dedik ama etmedi" diye başkanını şikayet ediyor. ne kadar güzel galatasaray terbiyesi almış, maşallah. e kendisi istifa etseymiş beyefendinin bu kadar rahatsızsa, nasılsa görevini de yapmıyor, giderayak bir faydası olurdu belki.
 • 51
  hangi amaçla olursa olsun yönetim kurulu toplantılarından dışarıya haber sızdırmak etik değildir. eğer başkandan/yönetimden/icraatlardan memnun değilsen orada burada konuşmak yerine çıkar tepkini gösterir istifa edersin. sırf bu tutumları yüzünden bir daha galatasaray yönetimlerinde yer almaması gerektiğini düşünüyorum. başkanın istifasını ben de istiyorum ancak kalkıp "gittik 7 kişi 'istifa et başkan' dedik, etmedi" diyorsan orada yanlış vardır. o 7 kişi çıkıp kendileri yönetimden istifa etmedikleri sürece kendileri de koltuk sevdalısı ve samimiyetsizdir benim gözümde.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!