• 359
  gün itibariyle play-in potasındalar. bu sezon kimse böyle bir şey beklemiyordu. lebron ve davis'in sakatlıkları bu hale gelmelerinin en büyük faktörü oldu ancak diğer parçalardan da istedikleri katkıyı alamadılar. özellikle offseason'da lakers'ın hamleleri öve öve bitirilemiyordu. hepsi hayal kırıklığı oldu bence.

  ikinci turdan ötesi hayal gibi lakers için.
 • 360
  şanssızlıklar yakasını bırakmıyor takımın. her gün başka biri sakatlanıyor, sahaya çıkan da sakat sakat oynuyor. bunun en büyük sebebinin; geçen sene finaller bittikten hemen sonra ligin yeni sezonuna geçilmesini görüyorum açıkçası. arada ne bir dinlenme, ne de doğru düzgün hazırlanabilme durumu oldu.

  dün anthony davis şöyle bir açıklama yaptı: ''takımın tamamı sağlıklı olduğunda bizi 7 maçlık bir seride yenebilecek bir tane bile takım yok.'' kesinlikle altına imza atarım. kaçıncı sıradan play off yapacakları hiç önemli değil, önemli olan tek şey herkesin sağlıklı şekilde parkede yer alması.
 • 361
  an itibariyle dallas’ın 2; portland’ın da 1 maç gerisinde olan takım. burada çok önemli bir nokta da iki rakibine karşı ikili averajı kaptırmış olması ki bu da artı bir maçlık fark daha demektir. bitime 5 maç kala bu farkların kapanması pek de olası görünmüyor. play-in her zaman risk barındıracak bir sistemdir ve lakers haftalardır tepe taklak gidiyor. rakip golden state de olsa memphis de olsa zorluk çıkaracaktır. çünkü davis hala ritm bulamadı, kötü gidişe dur demek için hızlıca döndürülen lebron da bir maç oynadıktan sonra tekrar ara vermek zorunda kaldı.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!