• 1050
  10 puan fark olsa sampiyon ilan edilmesin ancak adamlar 22 mi 25 puan farkla mi ne onde. 10 haftada 2 mac kazansalar ilan edecekler zaten. tarihin en erken sampiyonlugunu alacaklardi ki ingiltere tarihi futbolun en uzun tarihine sahip. muhtemelen tarihteki en iyi lig performansi da olacakti. takimi ne seviyorum ne sevmiyorum ama sezon oynanmazsa sampiyon ilan edilmemesi skandal olur.
 • 1051
  kalan maçlarının tamamına rezerv takımları ile çıksa dahi premier ligi bu sezon yine şampiyon bitirecek olan ingiliz ekibi. bu konuda guardiola ve manchester city'nin bile itirazı olduğunu zannetmiyorum ki onlar da sezon bitse de gelecek sezona hazırlansak, bu lanet sezonun intikamını alsak kafasındalardı. haliyle liverpool'dan da daha çok puan kaybediyorlardı. şimdi adamlara yok bu sezon iptal ehehehe mi diyeceksin yani?

  şu takımın hep sempatizanlarına laf ediyorlar ama haterları sempatizanlarından çok daha beter yemin ediyorum.
 • 1052
  maçlar tamamlanmadıkça şampiyon ilan edilemeyecek takımdır, dünyadaki her takım gibi, çünkü matematiksel olarak garantilemiş değil. kaldı ki siz liverpoolu 1.ilan ederseniz kalan takımları da aynı şekilde olduğu sırada kabul etmek zorunda kalırsınız.

  4.sıradaki chelsea ile 5.sıradaki manchester united ın arasında 3 puan var. kalan 9 maçta şampiyonlar ligine gitmeye hak kazanacak takım gayet değişebilir. chelseayi 4.ilan etmenin haksızlık olacağına herkes katılacaktır diye düşünüyorum, bunun liverpoolu 1.ilan etmek ile farkı yok.

  maçlar bir şekilde bitirilmelidir, gerekirse 2021-2022 sezonunun formatı değiştirilir daha kısa tutulur.