• 2
    taraftarımızın aksine galatasaray genel kurulu'nda ayrımı günümüzde çok küçük bir azınlık tarafından yapılmaktadır, bunun en büyük kanıtı alaylı mustafa cengiz'in mektepli dursun özbek'e karşı iki kere üst üste kazandığı seçimdir.

    bu ayrımı yapan kesim daha çok taraftardır. en büyük sebebi de taraftarın kulüpte söz hakkı sahibi olmak istemesidir. bence kulüp kesinlikle her para verenin e grubu üye olabildiği bir tüzük değişikliğine gitmemelidir, para veren herkesin üye olup söz hakkı sahibi olması galatasaray'a zarar verir. özellikle sosyal medya taraftarlarının bir çoğunun iq seviyesinin yerlerde olduğu düşünüyorum, twitter'da taraftar sayfalarının attıkları tweetlerin altına yazılanlara bakarsanız bunu çok net görebilirsiniz.

    e grubu üye kontenjanı biraz arttırılarak mevcut şekilde devam etmelidir bence, bu arada kulübe ben de üye değilim. galatasaray'ı diğer kulüplerden ayıran şey üye profilidir, ülkenin en iyi lisesinden çıkıp yurtiçi ve yurtdışında en iyi okullarda okumuş alanlarında başarılı, donanımlı, liyakat sahibi bir üye profilimiz var.

    bir de fenerbahçe ve beşiktaş'ın genel kurullarını açıp izleyin biraz, bildiğin kahvehanede dayıların yaptığı futbol muhabbetleri dönüyor. eğer kulübü tamamen taraftara açarsak hiç bir farkımız kalmaz.

    küçük bir örnek; https://www.youtube.com/watch?v=gvO28jkHHGU
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!