• 97
  ne derece alçalabileceklerinin sınırı olmayan zihniyet.

  temsilcilerinden birinin tweet'i: https://gss.gs/1p9.png

  bu tweet'i atan kişi kulüp üyesi statükoculardan. sürekli dursun güzellemesi yapan, başkanı seçimleri kaybettiği günden beri sinirden kuduran bir tip. mustafa cengiz'e ''sen de öleceksin'' diyecek kadar insanlıktan çıkabiliyor. işin ilginç tarafı bu adamın annesi 1-2 hafta önce hayatını kaybetti. kendi zihniyetine göre acaba o da mı bir şeyin ''men dakka dukka''sı oluyor, sormak lazım.

  yüksek takipçili galatasaray hesaplarının adminleriyle her gün mustafa cengiz asıp kesiyorlar. yarı yaşındaki çocuklarla youtube yayınları falan yapan şaklabanın teki. o twitter'cıların amacı da bir şekilde galatasaray üyesi falan olmak, kulüpte görev almak. kendilerini galatasaray scout'u sanıp her gün kulübe topçu öneren işsiz-güçsüz dangalak tipler. bir musluk da kendilerine bağlanır mı diye sırf kulüp üyesi olduğu için böyle andropozlu abilerinin yanına ilişiveriyorlar.

  bu tweet'in sahibi de umarım disipline verilip üyelikten atılır. ölü üzerinden siyaset yapacak kadar seviyesiz insanların kulübümüzde yeri olmamalı.
 • 98
  hayırlı olsun. : )
  mustafa cengiz yönetiminin bir daha seçil(e)meyeceğini aylar önce yazmıştım tek isteğim bu tiplerin tekrardan kene gibi yapışmamasıydı ama artık çok geç. bir 10 yılımız daha bunlarla zayi olacak.
  kurumsallık goygoyu zaten başlamış sonrası "değerlerimize geri döneceğiz" olur. bir klasik.
  ama asıl hikaye;
  "riva'dan 3 gelse ee florya'da geldi oradan da bi 1 alsak bu devirde iyi para..."
 • 99
  şahsi menfaatleriyle süslü zevklerini idame ve ikame adına seslerini virüs/ pandemi dolayısıyla aylardır çok fazla çıkarmamış olsalar da, galatasaray'da yaşanan kaosun alevlenmesi adına hem başkana hem de fatih terim'e ayrı ayrı ayrılık iddialarını ateşlemektedirler.

  sonuçta tek önemsemedikleri tek şey galatasaray idi öyle mi?

  anadolu şehirlerinden maçları takip etmek, stadyumda maçı seyretmek adına o ay ki gelirinden kısıp gelen insanların gönlündeki sevginin zerresi bu menfaat sevdalılarında yoktur. bakmayın sarı kırmızı renkler arasında poz kesişlerine.

  pardon ama fatih terim'e tekadamcılık üzerinden yürüyenlerin, egolarını her dönem tatmin için sinsice görüşmeler yapan bu tayfaya tepkisi neden oluşmamaktadır?

  fatih terim bugün takımda, yarın belki olmayacaktır. ciddi anlamda bir kaosun içerisine her bir elden sokulmuş durumdayız fakat hangi zevat çıkıp bir müsebbip olarak kendini açığa vurur ki? diyebilir misiniz 'biz şurada hata yaptık, yapıyoruz?'

  fatih terim özelinde son bir cümle daha yazayım. fatih terim hatası dahilinde açıklama getirebiliyor da; bakın fark burada çok önemli. evet, bir yanlışı ifade ederken başkalarını da potaya ekliyor ama benim de hatam var diyebiliyor. peki, bu liseci tayfadan çıkıp 'biz burada yanlış yaptık' diyebilecek olan var mı?

  yok, çünkü onlar kusursuz! transfer'de tek kuruşa neden muhtaç kaldık, neden istediğimiz oyuncuları alamadık ya da aldıklarımızı neden satamadığımızı konuşmak yerine mevcut durum üzerinden yapılan eleştirilerin oturaklı bir anlamı kalmıyor.
 • 103
  fatih terim'in de, transfer delisi taraftarın da hak ettiği yönetim bunların yönetimidir. duran top çalıştırmayı zul gören, elindeki oyuncuların potansiyelini doğru değerlendiremeyen, kaleci seçiminde en alakasız adamın dahi bildiği gerçeği algılayamayan, kendini camiadan büyük sayıp buna göre hareket eden ve her türlü aksi gidişte suçu başkalarına yükleyen bir hocayla ancak mustafa cengiz yönetimi gibi pısırık bir yönetim çalışabilir. bu transfer delisi goygoycularla da ancak bu liseci kafatasçıların yönetimleri pışpışlayabilir. çünkü bunların galatasaray'ın menfaatleriyle bir alakaları olmadığı için, hele de ffp kalkmışken savurmayacakları para yok.

  2 sene sonra da işte avrupa'dan men yeriz, komisyon zenginleri oluşur vs. bu camia adam olmaz.
 • 104
  mustafa cengiz yönetimi fatih terim ve tek adamcı terim taraftarı tarafından gönderilirse, kene gibi yapışıp kulübün kanını emecek, kendi menfaatleri için galatasaray’ın bir çok değerini elaleme peşkeş çekecek zihniyet.
  fatih terim ise bu lisecilerle anlaşabileceğini ya da onlar varken barınabileceğini sanıyorsa çok büyük yanılıyor.
  seneye ffp kalkacağı için şimdiden bıdı bıdı yapmaya başlamış sinsi oluşum.