• 572
  "mehmet özbek ile konuştum; "5 milyon € pazartesi sabahına oyunculara ödeme yapılması gerekiyor, biz bulmuştuk, yeni yönetim ne yapacak göreceğiz" dedi. mustafa cengiz geldi ama parası var mı? ne yapacak bilinmez. dursun bey planlıydı." demiş kişi.

  --- alıntı ---
  dernekler, olağan veya olağanüstü genel kurul toplantılarını izleyen otuz gün içinde, yönetim ve denetim kurulları ile diğer organlara seçilen asıl ve yedek üyeleri içeren ve dernekler yönetmeliği ek-3'te yer alan "genel kurul sonuç bildirimi" formunu doldurarak merkezinin bulunduğu mülki idare amirliğine vermeleri gerekmektedir. genel kurul toplantısında tüzük değişikliği yapılması halinde; genel kurul toplantı tutanağı, tüzüğün değişen maddelerinin eski ve yeni şekli, her sayfası yönetim kurulu üyelerinin salt çoğunluğunca imzalanmış dernek tüzüğünün son şekli, bu fıkrada belirtilen süre içinde ve bir yazı ekinde mülki idare amirliğine verilmelidir.

  kamuya yararlı dernek statüsü bulunan dernekler ile bilanço usulü esasına göre defter tutan dernekler genel kurul sonuç bildirimlerini derbis sistemi üzerinden vermek zorundadır. diğer dernekler ise merkezinin bulunduğu mülki idare amirliğine verebilecekleri gibi, istekleri halinde dernekler yönetmeliğinin 96'ncı maddesindeki şartları yerine getirerek derbis sistemi üzerinden de verebilirler.
  --- alıntı ---

  sayın küçük özbek önce yöneticilik yaptığı kurumun bağlı olduğu dernekler kanunu'na hakim olsun. bu bildirimi yapana kadar hala bütün sorumluluk kendilerinde.
 • 573
  galatasaray başkanı kim seçilirse seçilsin, hiçbir galatasaraylı'nın, özellikle tv karşısındaki bir yorumcunun malesef ki dursun seçilmedi, malesef ki x seçildi demeye hakkı yoktur. hayırdır aga? sen galatasaraylı'mısın yoksa dursunlu musun? o dursun ki fiyaskolarını, skandallarını alt alta yazmaya kalksam yarım saat sürecek, muhtemelen arada unuttuklarım olacak o uzun listeye rağmen. hadi her şeyi geç, en basitinden o dursun ki galatasaray her sene iki teknik direktör değişikliği ortalamayla ve 3 senede sıfır şampiyonlukla en başarısız başkan olmaya çok büyük bir aday. gerek medyada gerek sokakta her fenerlinin her bjklinin övdüğü, sevdiği bir başkan! ama nedense bir tek galatasaraylılar sevmiyor adamı. ne kadar ilginç? rakip taraftarların son yıllarda en sevdiği, en övdüğü galatasaray başkanı... hadi her şeyi geç. malesef seçildi dediğin adam galatasaray başkanı artık. ayıp değil mi o adama? peki o adam başarılı olsa ne diyeceksin? ki saygı göstermen için başarılı olmasını beklemeye gerek yok. keza çok sevdiğin adam her sene galatasaray'ı daha da dibe çekmiş ve sıfır şampiyonluk. ne mağlubiyetler yaşandı yüzünü bu kadar asık ve kıpkırmızı görmedim ben senin ya? bir de o üzüntüyle bence medyadaki kimseye eyvallahı olmayan, çıkarcı olmayan nadir adamlardan erman'a çattın 15 dakika. o erman seni çıtır çıtır yer de biliyor bir şeyler. üstüne hiç gitmedi. oy verdiğin adam kaybetti diye böylesin heralde diye en sonunda bir cümlecik etti sana, o da üstüne bomba gelen terorist grubu gibi etti seni. günah almayalım da dursun özbek'ten bir çıkarın mı vardı levent bey? alt tarafı seçimde iki adaydan biri seçildi, diğeri seçilmedi. seçilen başkana da, o adama oy atan dünya kadar insana da, galatasaray başkanlığı makamına da büyük ayıp ettin. benim için artık yorumların yok hükmünde.
 • 574
  --- alıntı ---
  futbolculardan bazilari dursun özbek'in secilmesini istedi, mustafa cengiz baskan secilirse sorun olabilir.
  --- alıntı ---

  yahu bu nasıl bir galatasaraylı ya! sonra galatasaraylılığımı kimse sorgulayamaz savunmasına geçiyor iki laf söyleyince. ama söyledikleri şeyler galatasaray'da kaos çıksın da yolumuzu bulalım cinsinden. ben futbolcuyum, işimi yapıyorsam banane kimin seçildiğinden.

  ayrıca şu futbolcu isimlerini vermezse bir daha çıkmasın ekrana. gazeteci madem kendisi.
 • 575
  http://www.galatasaray.org/...eslim-hakkinda/37606

  resmi açıklama ile yeni yönetimin perşembe günü yani 25 ocak 2018 tarihinde göreve başlayacağı açıklandı.

  sayın tüzemen sevgili başkanınız dursun aydın özbek bulduğu kaynak ile pazartesi yapılması gereken ödemeleri yapabilir, çok üzülmeyin hala görevde başkanınız.

  görevi gazetecilik olup ona buna yaranmak için yalan yanlış konuşarak ve yazarak mesleğine hakaret eden kişi.