• 561
  20 ocak 2018 seçim sonrası yeni başkan seçilmiş, camia ayakta iken yüzü yere düşmüş şekilde aspor’da mevzu çıkaran adam. erman toroğlu, oy kullandığın taraf kaybetti diye mi böylesin diyerek net biçimde durumu ortaya koydu. camia tümörü çıkardığında üzülen adam demek ki camiada tümör istiyordu. kimsiniz siz? duayenmiş de galatasaray’ı iyi bilirmiş de florya’nın içindeymiş. hadi gidin kardeşim az ötede ağlayın. içeriden duyum var diye diye verdiği haberlerin tamamına yakını yanlış. kimi yiyorsunuz? bi bitmediniz amk ama az kaldı. yavaş yavaş bizim jenerasyonunuz hakimiyeti alıyor. zorunuza giden de bu! ne olacaktı? avrupa’yı dize getiren marka, sizin zindanlarınızda mı esir kalkacaktı?
 • 563
  soran olursa bizden değildir.

  galatasaray bu ülkenin batıya açılan penceresidir. galatasaray burada da bazılarının iddia ettigi gibi halkın falan değildir, galatasaray aristokrasinin beşiğidir. bu yüzden iktidar karşısında eğilip bükülemez. kendi değerleri, gelenekleri vardır. halk ne derse desin, ne düşünürse düşünsün galatasaray' ın bu ülkede gelişimin, medeniyetin örneği olmak gibi bir misyonu vardır.

  tevfik fikret' in yolundan giden emile zola okuyan insanların yeridir galatasatay. galatasaray bu ülkenin aydınlık yüzüdür.

  ümidim odur ki gün gelecek ve bu ülke kendisi gibilerden kurtulacaktır. kendisi dursun dursun diye ağlamayacak olsaydı a spor denilen iktidar kanalında kendisine is vermezlerdi zaten.
 • 564
  --- alıntı ---

  mehmet özbek ile konuştum; "5 milyon € pazartesi sabahına oyunculara ödeme yapılması gerekiyor, biz bulmuştuk, yeni yönetim ne yapacak göreceğiz" dedi. mustafa cengiz geldi ama parası var mı? ne yapacak bilinmez. dursun bey planlıydı.

  --- takım oyunu/a spor ---

  internet öncesi dünyada kalanlardan. bunun ve bunun gibilerin adapte olamadığı, bir türlü anlayamadığı bir şey var; sosyal medya sayesinde insanlar doğru bilgiye ulaşabiliyorlar artık, olanı biteni rahatlıkla kendi mantık süzgeçlerinden geçirip yorumlayabiliyorlar. bilginin, haberin yalnızca gazeteciden, haberciden alındığı günler eskide kaldı. dolayısıyla insanlar kimin kime hizmet ettiğini, kimin ne mal olduğunu biliyorlar. kimin dün akşamdan beri sinir küpü olduğunu görüyorlar.

  bu, mehmet ayan, nevzat dindar... koyduk mu!
 • 565
  dursun kaybettiği için ağlayan şahıs. ne demek maalesef? yok pazartesi 5 milyon euro ödeme varmış özbek yönetimi bunu bulmuş. işte o özbek kardeşler rakiplerine nakit akış tablosunu vermedikleri için aday olan ya da olacak kişinin bundan haberi olmuyor. ayrıca kurumlarda bir önceki para buluyorsa o hazır parayı yeni gelende kullanır.
 • 566
  dün mustafa cengiz başkan seçildikten sonra a spor'da ağlamaklı bir şekilde konuşan spor yorumcusu. futbol yorumlarının saçmalığı bir yana göz göre göre üç senedir galatasaray'a yaşatmadığı rezillik kalmayan bir şahsın* başkanlığı kaybetmesine nasıl üzülür bir insan. gerçi kendisi oyunu dursun'a vermiş seçimde. neyse leventcim üzüleceksiniz biraz artık. hele sene sonu bir de şampiyon falan olalım o zaman daha çok ağlayacaksınız.
 • 570
  --- alıntı ---

  mehmet özbek ile konuştum; "5 milyon € pazartesi sabahına oyunculara ödeme yapılması gerekiyor, biz bulmuştuk, yeni yönetim ne yapacak göreceğiz" dedi. mustafa cengiz geldi ama parası var mı? ne yapacak bilinmez. dursun bey planlıydı.

  --- alıntı ---

  kendisine haber vereyim, takip ediyorsa öğrensin, galatasaray'ın 22 ocak pazartesi günü oyunculara 5 milyon eu ödemesi varsa bu ödemeyi dursun özbek yönetimi yapacaktır. e 5 milyon eu'yu da bulduklarına göre ortada sorun yok demektir.

  neticede mustafa cengiz mazbatasını bir gün sonra yani salı günü* alacak ve resmen görevin devir teslimi olacaktır. o ana kadar yetki eski başkandadır. biz levent tüzemen'in mevcut durumuna zırcahillik diyoruz. allah kimseyi ekmek yediği mesleğine bu kadar saygısız ve ilgisiz hale düşürmesin.

  ehil olmayanların mevkileri kapıştığı yeni türkiye'nin medya yüzüdür ve nedense bu çapsızlar birbirlerini çok tutarlar. ancak galatasaray dün de gösterdi ki bu düzene bir yere kadar tahammül edebilen ve sonra da kapıyı gösteren bir camiadır. o bol sucuk ekmekli günlerin sonunun gelmesinin acısı bu sanırım...
 • 571
  https://youtu.be/rOYhDqCi0eE?t=162

  hehehehehhe

  saksı değilim ben!!!111

  hak etmediği halde bulunduğu ortamdan "giderim bak !!!1111" diye atar yapan berbat "yorumcu"... ülkemizdeki en büyük sorunlardan biri böyle hak etmediği yerde berbat iş yapa yapa hak etmeden yıllarca kalıp daha sonra da "x senedir şuyum buyum" diye triplere girilmesidir. daha önce levent tüzemen'in bu işe nasıl başladığını anlattım: (bkz: #2022159) böyle giriyor sektörün içine, berbat yorumculuk yapa yapa, tonla yalan haber yapa yapa, bilgisizce konuşa konuşa; özetle haksız yere orada durdukça duruyor. sonra zaman geçiyor "duayen" oluyor. zaman geçiyor "x yıllık yorumcuyum gazeteciyim" oluyor.

  senin zaten orada o kadar uzun süre kovulmadan durman hata leventçim. ayrıca "ben sokak çocuğu değilim!" diyerek atar yapman da ayrı rezillik ya, neyse...