• 252
    nasıl bir istatistiğe sahip bilmiyorum ama kendisini saha kenarında görmek olası bir puan kaybı demek gibi geliyor bana. en kötü antrenörü galatasaray'ın başında o kadar maça çıkarsan muhtemelen daha parlak bir kariyere sahip olur.

    47 yaşındaymış. fatih hocanın yanında cart curt evet biliyoruz fatih hocanın yanında. zaten fatih hoca olmasa kulüpten içeri adımını atamaz bunu da biliyoruz. madem gelmişsin, antrenör olmuşsun, hiç olmazsa bir farklılık yaratmasını beklemek en doğal hakkımız. kenarda olduğu maçların çoğunda puan kaybediyorsak antrenörüm, pro lisansım var diye insan içine çıkmasın. galatasaray yardımcı antrenörüsün ya. oraya kimse kendisini "sen burada süs niyetine dur" diye getirmemiştir.

    fatih terim'in yanında kimse baskın bir karaktere bürünemez, o ayrı. zaten biz de bu silik vaziyetinin hoca cezalıyken kulübedeki haline bakarak söylüyoruz. kendisi elbette tek suçlu değildir ancak bu takıma en ufak bir faydası olmayan bir yardımcı antrenörden fazlası da değildir.
  • 253
    10 nisan 2021 galatasaray fatih karagümrük maçında deandre yedlin'in sakatlandigi pozisyonu ben televizyondan izlerken içim gitti, sonrasinda arkadaslari (sanirim donk idi) yedlin'i yerden kaldirip oynatti, adam yine sekiyordu ama teknik ekip uzun süre izledi. levent sahin'in burada büyük bir hata yaptigini düsünüyorum, orada artik kulübe sende ve sporcu sagligina öncelik vereceksin.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!