• 29
  fatih hocanın alacağı uzun vadeli cezada* kendisine önemli rol biçilecek. bir çok maçımızda kenarda levent hoca olacak. bildiğim kadarıyla donanımlı biri ve fatih hoca kendisine oldukça güveniyor. kendisi, takımımız ve bizler için onu takımın başında izlemek değişik bir tecrübe olacak.

  taraftarlar olarak levent hocaya desteğimizi hissettirmemiz gerektiğini düşünüyorum. yanlış bilmiyorsam manisaspor'da kısa bir teknik direkötrlük tecrübesi oldu ama galatasaray'ın başında çıkacağı 5-10 maç ile kıyaslanmaz.

  yolun açık olsun levent hocam, her daim arkandayız.

  düzeltme: manisaspor değil adanaspor'da çalışmış. uyarı için scarfeys'e teşekkürler.
 • 35
  fatih terim halen aramızda hayatta olduğu için pfdk'nın verdiği cezalar sonrasından kendisinin önemi artmış değildir. takım zaten aynı şekilde çalışmaya devam edecek. maç içerisinde gerekli talimatları fatih terim ona bir şekilde iletecektir. çok gerekli olursa fatih terim'in maç öncesi konuşmaları ile devre arası yaptığı hafif uyarıları da telefon bağlantısıyla yapılabilir. önümüzdeki maçlarda kulübede yalnızca 3 yedek oyuncumuz kaldığı ve sahaya çıkacak oyuncular için de dizilişte fazla oynama yapmanın çok zor olduğu düşünüldüğünde zaten teknik direktör kim olursa olsun maç içerisinde fazla iş düşmeyecek. levent şahin bugüne kadar galatasaray'a nasıl fayda sağladıysa, önümüzdeki 7 haftada da aynı şekilde devam edecek.