• 1
  dikkat cekici olaydır. herhangi bir galatasaray x takımının maçında ola ki galatasaray'ın lehine bir hata mı ya da hata olması da şart değil, tartışmalı bir pozisyon mu var, rakip takım yöneticileri ve basının belli grupları yorumlarında hep galatasaray'ı vuruyor. sanki hakemi bağlayan, mhk'den ricacı olan bizmişiz gibi.

  tersi olduğunda ise galatasaray taraftarı rakibi değil direkt hakemi ve mhk'yi hedef alan yorumlar yapar.

  14.04.2019 fenerbahçe galatasaray maçında ali palabıyık ifademi mazur görün, ağzımıza sıçtı. fenerbahçe'nin f'sini almadık ağzımıza. ya da konya maçında konyaspor'a yönelik bir şey dedik mi?

  ama iş bizim lehimize olan net veya tartışmalı pozisyonlara gelince galatasaray aşağı galatasaray yukarı. hayır, biz hakemlerle ilgili "bu iş böyle yürümez, kendinize gelin." diye son derece genel ve herkesin hakkını savunan bir açıklama yayınladığımız zaman karşı açıklama yapan da gene bu tayfa.
 • 2
  türkiye'de galatasaray +17 kulüp olması gerçeğidir.

  maçta galatasaray lehine görülen tek bir tartışmalı pozisyon olur, sanki tüm maçı, hatta tüm sezonu o pozisyon üzerinden değerlendirirmişçesine galatasaray'ı vurmaya çalışırlar. bunu beşiktaş'ı da yapar, kayseri'si de, sivas'ı da...

  aynı yaygara'yı fenerbahçe'ye, zinhar başakşehir'e yapanı görmedim. (dokunulmaz kulüpler var çünkü)

  şu an şampiyonluk yarışı içinde olan galatasaray, başakşehir ve hatta beşiktaş'ın tüm maçları incelensin, lehine aleyhine yapılan tüm hatalar -/+ hesaplansın. galatasaray'ın en az -10 rakiplerinin ise +10 olduğu gözükecektir.
 • 5
  bunun tek sebebi fatih terim'dir. hamzaoğlu varken lehimize çok fazla hata oldu, rakip taraftarlar asla böyle bir tepki vermedi. federasyonu ve mhk'yı suçladılar, aksaray ziyaretinin fotoğrafını paylaşıp "iyi yalayan kazanıyor" demeye getirdiler. ama şimdi her hatada direk olarak galatasaray ve fatih terim suçlanıyor.

  bunun sebebi açık, terim'den afedersiniz allah gibi korktukları için en ufak bir gelişmede "terim lobisi devrede, terim yine şampiyon olacak, derin galatasaray" diye konuşmaya başlıyorlar. terim'in federasyonda ve medyada kendi lobisi olduğunu sanıyorlar. tepki bundan kaynaklı.